برنامه سفر سپیدرود به مسجد سلیمان

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودبازیکنان سپیدرود فردا رشت را برای بازی هفته بیست و هشتم لیگ برتر ترک می‌کنند.

بازیکنان سپیدرود رشت برای دیدار برابر نفت مسجد سلیمان امروز پس از دو جلسه تمرین آماده سازی در چمن طبیعی، از ساعت ۱۷ در ورزشگاه سردار جنگل تمرین می‌کند و با پرواز صبح فردا به اهواز می‌رود.

سرخپوشان پس از یک روز اقامت در اهواز، به شوشتر که حدود ۵۰ کیلیومتر با مسجد سلیمان فاصله دارد می‌روند و سپس برای برگزاری بازی به مسجدسلیمان می‌روند.

بازیکنان سپیدرود، پس از برگزاری بازی هفته بیست و هشتم به اهواز می‌روند و پس از یک شب اقامت در این شهر، شنبه به سمت رشت راهی می‌شوند.

سپیدرود برای بازی حساس و سرنوشت ساز که تکلیف یکی از تیم‌های سقوط کننده به لیگ دسته اول را تا حدود زیادی مشخص خواهد کرد مصدوم و محرومی ندارد و تمام بازیکنان آماده هستند. مسابقه بین دو تیم از ساعت ۱۹:۱۵ روز جمعه برگزار خواهد شد.

حاجی پور: پیروزی تیم‌های سپیدرود و داماش شادی را به شهر برمی‌گرداند

عضو شورای شهر رشت گفت: پیروزی تیم‌های سپیدرود و داماش شادی را به شهر برمی گرداند. عضو شورای شهر رشت، شوراها را مظلومان کشور خواند و گفت: امیدوارم همه شوراها را باور کنند.

وی ضمن سپاس از صعه صدر استاندار در درخواست اعضای شورا در حل مشکلات رشت، گفت: اوضاع تیم سپیدرو بسیار متزلزل است و اگر بازی را ببازد، ممکن است نتواند در لیگ برتر بماند.

حاجی پور تاکید کرد: پیروزی این تیم ها شادی را به شهر برمی گرداند. روز گذشته تیم داماش در تهران مساوی کرد و بازی یکشنبه آتی برای داماش سرنوشت ساز خواهد بود و پس از ۳سال زحمات همه اعم از شورا و مردم و … یک بازی برای داماش سرنوشت ساز خواهد بود.

وی با اشاره به مصوبه قبلی شورا در کمک به این تیم ها و ایراد فرمانداری گفت: اگر بنا به کمک هست، همین هفته باید کمک شود. خیلی ها به دنبال مقصر هستند. در هیچ مصوبه ای برای کمک به تیم های ورزشی شرط تحقق بودجه، نیامده است اما چرا فرمانداری در کمک به این تیم ها را مشروط به تحقق نموده است.

وی ضمن تقدیر از فرمانداری رشت، بیان داشت: با مذاکره مقرر شد این شرط از مصوبه برداشته شود. با استاندار هم مذاکره شده تا براساس بودجه انجام شود. از فرماندار هم می خواهم عنایت کرده تا این مشکل حل شود.