حماقت های یک تیم رانتی ادامه دارد!

دو چیز را پایانی نیست: یکی جهان هستی و دیگری حماقت انسان. البته در مورد اولی مطمئن نیستم!  -آلبرت انیشتین-

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – ماجرای محسن فروزان و اتهامات وارده به او وارد فاز تازه‌ای شده و در این میان جریان‌هایی از احتمال سقوط تیم سپیدرود در صورت اثبات تبانی پرده برداشته‌اند!

احتمال سقوط سپیدرود در حالی معمای پیچیده‌ای را مقابل فوتبال ایران قرار داده که اساسا اگر ثابت شود دروازه‌بان تراکتورسازی عملکرد عامدانه‌ای در آن بازی کذایی داشته، این موضوع ارتباطی به باشگاه سپیدرود ندارد و قانون نیز صراحتا به این مسئله مهم اشاره کرده که فقط فرد یا تیم‌هایی بعد ازاثبات تبانی با محرومیت و جرایم سنگین مواجه می‌شوند که مستقیما در اجرای تبانی نقش ایفا کرده باشند.

در موضوع اخیر – اگر حقیقت داشته باشد- باشگاه سپیدرود کمترین دخل و تصرفی نداشته و حتی طرح بحث سقوط این نشان می‌دهد، افرادی که در این خصوص اظهار نظر می‌کنند درگیر احساسات شده‌اند و با ابعاد چنین تصمیمی نیز آشنایی ندارند.

محسن فروزان که به گفته سخنگوی قوه قضاییه به همراه همسرش در بازداشت به سر می‌برد چنانچه اتهاماتش به اثبات برسد باید شخصا مورد تنبیه قرار بگیرد و اینکه انتظار داشته باشیم باشگاه سپیدرود بدون نقش‌آفرینی در این ماجرا و بی آنکه اطلاعی از داستان داشته باشد، به لیگ یک سوق داده شود، انکار تمام حقایقی است که در این ماجرا رخ داده و قطع به یقین چنین تصمیمی نه تنها منجر به برقراری عدالت نمی‌شود بلکه موجی از اعتراض‌ها را علیه تصمیم‌گیران به راه می‌اندازد.

از یاد نبریم  که از شکست تراکتورسازی بیش از آنکه سپیدرود سود جسته باشد، باشگاه پرسپولیس نفع برد که یکی از جدی‌ترین رقبایش برای رسیدن به جام هجدهم را از قافله عقب دید.

آنها که طرح سقوط سپیدرود را مطرح می‌کنند و یا سناریوی حذف این تیم را مطرح می‌کنند توجهی به بخش پنهان این ماجرا که نفع باشگاه پرسپولیس از آن شکست بود، ندارند.

تراکتور این روزها با فاصله ای وحشتناک، منفورترین و زشت ترین تیم ایران عزیز ماست. خدایا بین عقل و پول چرا همیشه رابطه معکوس است!؟