دست‌نشان: ما را وارد بازی سیاست نکنید، سرمان گرم فوتبال است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت به شایعه احتمال تکرار یا تغییر نتیجه دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز واکنشی جالب نشان داد.

به گزارش سایت سپیدرود، نادر دست نشان در گفت و‌ گو با خبرگزاری تسنیم, راجع به حرف و حدیث‌هایی که برای بحث شرط‌بندی و تبانی در دیدار سپیدرود – تراکتورسازی  به وجود آمده است, گفت:

در این باره چیزی ندارم که بگویم. من به نماینده مجلس چه کار دارم که چه می‌گوید. نماینده مجلس هرچه دلش می‌خواهد بگوید. ما در مجلس چند نماینده داریم؟ اگر هر کدام از آنها بخواهد نظری بدهد, فوتبال ما دیگر چه وضعی پیدا می‌کند؟

وی ادامه داد: ما به این بحث‌ها کاری نداریم و کار خودمان را می‌کنیم. اگر بر اساس حرف نماینده مجلس بخواهیم حرف بزنیم, نماینده شهر تیم ما نیز حرف‌هایی زده است، اما باید بدانیم که فوتبال با این مسائل بیگانه است.

ما در بازی با تراکتورسازی کار خودمان را کردیم و خیلی عالی بازی کردیم و در روزی که تراکتورسازی ضعیف بود توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

سرمربی سپیدرود درباره اینکه چه واکنشی به شایعات پیرامون ۳ بر صفر شدن بازی به نفع تراکتورسازی یا تکرار این دیدار خواهد داشت, عنوان کرد: اصلاً هیچ نظری ندارم. به نظر شما هر نماینده‌ای که چیزی می‌گوید ما باید درباره آن موضع بگیریم؟

این مسائل شخصی است. به هرحال انتخابات نزدیک است و برخی می‌آیند این حرف‌ها را می‌زنند. ما را وارد بازی سیاست نکنید, ما سرمان گرم فوتبال است.