مخالفت باشگاه سپیدرود با تغییر زمان بازی با نفت مسجدسلیمان: تهدید سپیدرودی‌ها به تحریم بازی با نفت

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – باشگاه سپیدرود رشت مخالفت قاطعانه خود با تغییر زمان دیدار این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر را به مسئولین سازمان لیگ، اعلام کرد.

کمیته مسابقات لیگ برتر درحالی‌که ۲۴ ساعت به آغاز دیدارمان مقابل نفت باقی‌مانده است، خواهان تغییر ساعت دیدار شده است. باشگاه سپیدرود رشت، مخالفت خود را با هرگونه تغییری در ساعت برگزاری دیدار اعلام کرده است.

در طول هفته، تمریناتمان را بر اساس ساعت بازی که رأس ساعت ۱۹:۱۵ است، انجام داده‌ایم و زیر بار تغییر ساعت مسابقه نخواهیم رفت، بازی در ساعت ۱۷:۳۰ زیر گرمای شدید، به بازیکنان آسیب وارد آورده و باشگاه سپیدرود رشت این موضوع را قبول نمی‌کند.

 اردوی آمادگی سرخ پوشان شهر باران در اهواز، تصریح کرد: تمرینات خوبی در اهواز برگزار کرده‌ایم و تیممان با آمادگی کامل به مصاف نفت مسجدسلیمان می‌رود.

هرگونه تغیر ساعت بازی باید با رضایت دو باشگاه انجام بگیرد، گفت: باشگاه سپیدرود رشت، مخالفت خود را با تغییر ساعت برگزاری دیدار دو تیم اعلام کرده است و تنها در همین ساعت است که به میدان می‌رویم، مشکلات نور ورزشگاه شهید محمودی، توجیه مناسبی برای تغییر ساعت بازی نیست، چه‌بسا اگر قرار بر تغییر ساعت به دلیل مشکل نور بوده است، این موضوع چند روز زودتر باید به اطلاع باشگاه سپیدرود رسانده می‌شد.

دو تیم فوتبال سپیدرود رشت و نفت مسجدسلیمان از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه شهید بهنام محمودی مسجدسلیمان به قضاوت بیژن حیدری به مصاف یکدیگر می‌روند.

کمیته مسابقات سازمان لیگ در اطلاعیه‌ای، ساعت دیدار دو تیم را به دلیل نقص در سیستم روشنایی ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان از ساعت ۱۹:۱۵ به ساعت ۱۷:۳۰ تغییر داده است.

تغییر زمان بازی دو تیم نفت مسجد سلیمان و سپیدرود رشت موجب شده که تیم سپیدرود رشت قصد حضور در این بازی را نداشته باشد.

سازمان لیگ اعلام کرد که بازی نفت مسجدسلیمان و سپیدرود رشت از هفته بیست و هشتم لیگ برتر، روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸ به دلیل نقص در سیستم روشنایی ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان به جای ساعت ۱۹:۱۵ در ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می‌شود.

این تغییر زمان، واکنش باشگاه سپیدرود رشت را به دنبال داشت تا جایی که مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کرد: در صورت تغییر زمان بازی، تیم سپیدرود حاضر نیست در این مسابقه حضور یابد.”

علی‌رغم مخالفت سازمان لیگ؛ هواداران سپیدرود راهی مسجدسلیمان شدند + تصاویر

علی رغم مخالفت سازمان لیگ و کمیته اخلاق با اعزام هواداران سپیدرود زیر نظر کانون هواداران این باشگاه، تعدادی از هواداران سپیدرود رشت، عازم مسجدسلیمان شدند.

علی رغم مخالفت سازمان لیگ و کمیته اخلاق با اعزام هواداران سپیدرود زیر نظر کانون هواداران این باشگاه، تعدادی از هواداران سپیدرود رشت، عازم مسجدسلیمان شدند.

کمیته اخلاق و سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در اقدامی عجیب لیدرهای چهار باشگاه را از حضور در ورزشگاه‌های سراسر کشور، منع کردند، پس‌ازاین موضوع، در اقدامی عجیب‌تر، کمیته اخلاق و سازمان لیگ از اعزام هواداران سپیدرود زیر نظر کانون هواداران این باشگاه مردمی به مسجدسلیمان مخالفت کرده و دلیل خود را جلوگیری از تنش‌های احتمالی ذکر کردند.

تعدادی از هواداران سپیدرود رشت به‌صورت خودجوش در حال عزیمت به مسجدسلیمان بوده و بدین ترتیب سپیدرود در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان، تنها گام برنخواهد داشت و هواداران پرشور خود را به همراه خواهد داشت.

پیش‌بینی می‌شود در حدود ۵۰ تن از هواداران سپیدرود رشت در ورزشگاه شهید بهنام محمودی مسجدسلیمان حضور پیدا کنند و بدین‌سان لازم است مسؤولین برگزاری مسابقات، نسبت به حفظ امنیت این هواداران در ورزشگاه، تدابیر لازم را بیندیشند.

علی‌رغم مخالفت سازمان لیگ؛ هواداران سپیدرود راهی مسجدسلیمان شدند + تصاویر