دست نشان: از ترس تهدید‌ها دخترم می گفت به مسجدسلیمان نروم / دست نشان به رشت نرفت

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: پنالتی ما را نمی‌گیرند و به ناحق برای حریف پنالتی می‌گیرند و توپ را با دست درون دروازه ما جا می‌دهند.

نادر دست نشان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد حواشی بازی تیمش با تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: آنقدر قبل از بازی من را تهدید کردند که دخترم نگرانم بود و به من می‌گفت به مسجدسلیمان نروم. جو فوتبال تا این حد خراب شده و دیگر نمی‌شود از فوتبال لذت برد. همه فوتبال تهدید و بی‌اخلاقی شده است.

وی ادامه داد: داور را تهدید می‌کنند، مربی را با سنگ می‌زنند و در کل دقایق بازی به من فحاشی می‌کنند. دیدید چه بلایی سر فیروز کریمی آوردند. اگر کریمی با مشکل جدی‌تری مواجه می‌شد چه کسی پاسخگو بود؟ ما از این اتفاقات در ورزشگاه‌ها کم ندیدیم. به نظرم ورزشگاه مسجدسلیمان اصلا قابلیت برگزاری بازی ندارد و بسیار خطرناک است.

سرمربی تیم سپیدرود تصریح کرد: من مردم مسجدسلیمان را می‌شناسم، سال‌ها با جنوبی‌ها کار کردم. انسان‌های خونگرم و شریفی هستند، ولی عده‌ای اندک جو را بهم می‌ریزند و اینطور مشکل‌ساز می‌شوند. داور در زمین و روی سکو تهدید شد و فقط می‌خواست بازی را تمام کند. من مانده‌ام چرا باید به این راحتی عده‌ای تهدید کنند و حق مردم یک شهر خورده شود؟

از فردا همه شهر‌ها یاد می‌گیرند و وقتی تهدید و ناامنی جواب بدهد با همین روش برای خود امتیاز جمع می‌کنند. پس تکلیف عدالت چه می‌شود؟ چه کسی پاسخگوی مردم شهر رشت است؟

دست‌نشان به گل تساوی بازی اشاره کرد و گفت: پنالتی ما را نمی‌گیرند، به ناحق برای حریف پنالتی می‌گیرند و توپ را با دست درون دروازه ما جا می‌دهند. واقعا لازم بود این همه زمان بازی طولانی شود و بعد از گل تساوی سوت بزنند. ما در این بازی اصلا مسابقه ندادیم و هیچ چیز برابر نبود. ما جنگیدیم و در نهایت هم حریف بی‌عدالتی نشدیم.

وی در مورد بازی‌های باقی‌مانده خاطرنشان کرد: محکوم به کسب پیروزی در دو بازی باقی‌مانده هستیم. البته به لطف ابوالفضلی، یکی از کمک داوران اخراج شدم و در بازی با تیم نساجی روی نیمکت نیستم، ولی همه تلاشمان را خواهیم کرد تا امتیاز بگیریم.

دست نشان به رشت نرفت: سرمربی سپیدرود به دنبال برگرداندن رای محرومیتش

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت برای پیگیری اخراجش در بازی با تیم نفت مسجدسلیمان به سازمان لیگ می‌رود.

نادر دست‌نشان سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت برای رسیدگی به وضعیت اخراجش در جریان بازی با تیم نفت مسجدسلیمان در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر به سازمان لیگ می‌رود.

وی که در دقایق پایانی بازی از زمین مسابقه اخراج شد، نسبت به این تصمیم داور معترض است. به همین دلیل سرمربی تیم سپیدرود روز گذشته (شنبه) همراه تیم به رشت نرفت تا در تهران پیگیر وضعیت اخراج خود باشد.

دست‌نشان در تلاش است این رای را تغییر داده و شرایطی فراهم کند تا در بازی با نساجی در هفته بیست‌ونهم روی نیمکت بنشیند.

این در حالی است که سپیدرودی ها طی نامه‌ای به عملکرد داور و اتفاقات بازی با تیم نفت مسجدسلیمان رسما اعتراض خود را اعلام کردند. دست‌نشان فردا (دوشنبه) به تمرینات سپیدرود بر می‌گردد.