غلامی: در مسجد سلیمان امنیت جانی نداشتیم / با غیبت برنامه نود حق تیم ها ضایع می شود

وب سایت فرهنگی ورزشیسپیدرودمهاجم سپیدرود رشت گفت: مصدومیت آقای کریمی خیلی ناراحت کننده بود و این اصلا قشنگ نیست که با یک سرمربی اینطور برخورد شود. می توانست اتفاق بدتری هم بیفتد که خداراشکر به خیر گذشت.

به گزارش سایت سپیدرود، در مسجد سلیمان امنیتی جانی نداشتیم و نزدیک به دو ساعت در ورزشگاه ماندیم تا جو آرام شود و بعد با اتوبوس خارج شویم.

محمد غلامی در گفت و گو با ایلنا، درباره بازی هفته بیست و هشتم مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود، نیمه اول حریف تیم برتر میدان بود و موقعیت‌ بیشتری نسبت به ما داشت اما نیمه دوم را ما خوب آغاز کردیم و به گل هم رسیدیم اما متاسفنه کم آوردیم و در دقایق آخر بود که گل تساوی را دریافت کردیم.

مهاجم سپیدرود درباره وقت‌های اضافه این بازی که بازیکنان سپیدرود هم به آن معترض بودند گفت: به آقای داور هم گفتم که وقت اضافه زیاد گرفتید و ایشان گفتند که زمان مصدومیت آقای فیروز کریمی زیاد بوده و به همین دلیل زمان زیادی برده است.

متاسفانه برنامه نودی نیست و نمی‌شود بازبینی کرد که کدام تیم متضرر شده یا نه. با برنامه آقای فردوسی پور همه چیز از یک بازی در لیگ برتر روی آنتن می‌رفت نقطه مبهمی برای مخاطبان باقی نمی‌ماند.

او ادامه داد:‌ متاسفانه در حال حاضر اینگونه نیست و از داوری متضرر شدیم. درباره صحنه گل حریف بگویم مورد مشکوکی ندیدم اما برای پنالتی هیچ دلیلی وجود نداشت که خطا اعلام شود. به نظرم کمک‌های آقای حیدری می‌توانستند اطلاع بدهند اما اینگونه نبود و تمام تیم ما معترض بودند.

غلامی درباره سنگ پرانی طرفداران نفت مسجد سلیمان گفت: در بین دو نیمه بود که با چند بازیکن دیگر گرم می‌کردیم که ترقه و هر چیزی که از دست‌شان بر می‌آمد به زمین پرتاب می‌کردند. واقعا ما امنیتی نداشتیم.

مصدومیت آقای کریمی خیلی ناراحت کننده بود و این اصلا قشنگ نیست که با یک سرمربی اینطور برخورد شود. می‌توانست اتفاق بدتری هم بیفتد که خداراشکر به خیر گذشت. در مسجد سلیمان امنیتی جانی نداشتیم و نزدیک به دو ساعت در ورزشگاه ماندیم تا جو آرام شود و بعد با اتوبوس خارج شویم.

مهاجم سرخپوشان در پایان گفت: این بازی به هر حال گذشته است و ما باید به فکر آینده باشیم. شرایط ما خیلی سخت است ما این هفته بازی سختی مقابل نساجی داریم، آنها تیم خوب با هوادارانی فهیم هستند که محکوم به برد هستیم.

امیدوارم که برنده باشیم چون واقعا حیف است که جایگاه سپیدرود در قعر جدول باشد. حق ما این نیست؛ فصل قبل هم دقیقا چنین شرایطی داشتیم اما ماندگار شدیم امیدوارم امسال هم با حفظ تیم بتوانیم اتفاق شیرینی رقم بزنیم.