ربیعی فر: بازی فردا حکم مرگ و زندگی دارد / همیشه به دنبال پیروزی بوده ایم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مازیار ربیعی‌فرد در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته بیست‌و‌نهم لیگ برتر فوتبال ایران, اظهار داشت:

همان‌طور که می‌دانید فردا بازی مهمی با نساجی داریم, تیمی که بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد و توانسته در لیگ برتر نتایج خوبی کسب کند، اما ما نیز تیم سپیدرود هستیم و برای پیروزی وارد میدان خواهیم شد تا بتوانیم در لیگ برتر بمانیم.

وی ادامه داد: در هفته اخیر تمرینات خوبی را انجام داده‌ایم و روی نقاط قوت و ضعف حریف کار کرده‌ایم. امیدوارم در بازی فردا پیروز شویم. با توجه به اینکه این بازی از حساسیت خاصی برای ما برخوردار است از هواداران نیز خواهش می‌کنیم مثل بازی‌های قبل حمایت‌مان کنند.

مربی تیم فوتبال سپیدرود با اشاره به اینکه در این بازی حسین شنانی به دلیل محرومیت حضور نخواهد داشت, درباره محرومیت نادر دست‌نشان نیز اضافه کرد: در حالی که حضور دست‌نشان در کنار خط قطعاً تأثیر خواهد گذاشت، اما ایشان در بازی فردا لبِ خط نخواهند بود.

البته با توجه به تمریناتی که در هفته گذشته داشتیم, فکر می‌کنم دیگر نیازی به حضور ایشان در کنار زمین حس نشود. همه‌ی مسائل به بچه‌ها گوشزد شده و امیدواریم در بازی فردا نتیجه بگیریم، اما اگر بازهم نکته‌ای بود دست‌نشان روی سکو‌ها به ما انتقال می‌دهد و ما هم به بازیکنان می‌رسانیم.

ربیعی‌فرد راجع به اتفاقات داوری بازی هفته گذشته مقابل نفت مسجدسلیمان و اینکه آیا این مسائل در روند سپیدرود تأثیرگذار خواهد بود یا خیر, عنوان کرد: این بحثی است که نمی‌خواهم به آن وارد شوم.

هفته پیش موضوع پنالتی و ۹ دقیقه اضافه وقت را دیدید، ولی مطمئناً اگر امید نداشتیم که در لیگ می‌مانیم هیچ‌وقت دست‌نشان هدایت تیم را برعهده نمی‌گرفت.

وی تصریح کرد: من فکر می‌کنم که می‌توانیم بمانیم، چون در بازی‌های گذشته فقط برای کسب سه امتیاز به زمین آمده بودیم و در هیچ مسابقه‌ای به دنبال تساوی نبودیم, حتی در بازی مسجدسلیمان که با اشتباه داوری نتیجه تساوی رقم خورد.

ما قطعاً به ماندن در لیگ امیدواریم, نمی‌خواهم بگویم که صد درصد، اما ۹۹ درصد در لیگ برتر می‌مانیم.

نشست خبری «مجید جلالی» برگزار نشد

نشست خبری پیش از بازی با سپیدرود رشت، «مجید جلالی» سرمربی تیم نساجی مازندران به دلیل تأخیر در پرواز به رشت برگزار نشد.

تیم نساجی قائم شهر به دلیل لغو پرواز تهران به رشت به دلیل شرایط بد آب و هوایی در زمان مقرر شده به رشت نرسید که در پی آن کنفرانس مطبوعاتی «مجید جلالی» سرمربی این تیم نیز برگزار نشد.

همچنین تیم نساجی قائم شهر به وسیله اتوبوس به شهر رشت خود را می‌رساند.