دست نشان: بازی با استقلال تنها امید زنده ماندن سپیدرود است / محرومیت من اصلی‌ترین دلیل باخت به نساجی بود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: اسیر ضد حملات صبورانه تیم نساجی شدیم و سه گل خوردیم و می‌توانستیم باز هم گل بخوریم.

به گزارش سایت سپیدرود، نادر دست نشان در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در مورد شکست سنگین تیم فوتبال سپیدرود رشت در مصاف با تیم نساجی مازندران در هفته بیست و نهم لیگ برتر، اظهار داشت:

به لطف و محبت بیژن حیدری و خصوصا محمدرضا ابوالفضلی کمک داور شجاع فوتبال کشورمان از همراهی تیمم در بازی با نساجی محروم بودم. خدا می داند چه خبر است، ولی ما چاره ای جز اطاعت نداریم.

داور و کمک داور بازی قبل برابر تیم نفت مسجدسلیمان اخراجم کردند و یکی از دلایل شکست ما در بازی با نساجی، محرومیت من بود. بچه‌های تیم خیلی به حضور من کنار خط عادت کردند و فکر می‌کنم به همین دلیل استرس زیادی روی بازیکنان بود.

وی ادامه داد: از طرفی حضور پر تعداد هواداران، فشاری زیادی روی بازیکنان ایجاد کرد چراکه می‌خواستند این تماشاگران را راضی به خانه بفرستند از بیش از ۷ موقعیت گل نتوانستیم استفاده کنیم و متاسفانه اسیر ضدحملات صبورانه تیم نساجی شدیم. ما در این بازی سه گل خوردیم و شاید می‌توانستیم یکی، دو گل دیگر هم دریافت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود با اشاره به بازی هفته آینده برابر استقلال تهران گفت: می‌دانیم استقلال تیم بزرگی است و آنها هم شرایط سخت و حساسی در بالای جدول دارند.

با این حال این بازی تنها امید زنده ماندن ما است و باید شرایطی ایجاد کنیم که بازیکنانمان برای بازی با استقلال آماده باشد. تیم ما هنوز صددرصد برای بقا شانس دارد.

دست‌نشان در مورد حضور استاندار در جمع اعضای تیم سپیدرود قبل از بازی با تیم نساجی گفت: استاندار گیلان در جمع بازیکنان حاضر شد و بازیکنان هم استقبال کردند.

قول مساعدت دادند و قرار شد کمبود‌ها را در هفته آینده جبران کنند. حضور وی تاثیر منفی در نتیجه بازی نداشت و ما خودمان نتوانستیم، نساجی را شکست دهیم.

وی با اشاره گل دیر هنگام تیم پیکان به تیم نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: گل دقایق آخر تیم پیکان در بازی این هفته خیلی به نفع تیم ما شد. خدا خواست که همچنان شانس بقا برای ما وجود داشته باشد.

من به عنوان سرمربی تیم سپیدرود، تیمم را شانس اول بقا در لیگ برتر می‌دانم. باید این گونه فکر کنم تا بازیکنانم هم چنین ذهنیت و روحیه ای داشته باشند.