کارنامه فیروز کریمی در مسجدسلیمان؛ ستاره‌سوز! / جریمه ۲۰ درصدی بازیکنان و کادر فنی نفت M.I.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – نفت مسجدسلیمان تا هفته بیست‌وپنجم به طور متوسط ۰.۷۶ امتیاز از هر مسابقه کسب می‌کرد که با حضور فیروز کریمی در این تیم فقط ۰.۵ امتیاز از هر مسابقه کسب کرده‌اند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از وبسایت نود، نفت مسجدسلیمان در فاصله ۵ هفته مانده به پایان لیگ برای بقا دست به تغییر بزرگی زد. مسجدسلیمانی‌ها در ۵ مسابقه آخر فیروز کریمی را آوردند تا رقابت سقوط را از سپیدرود ببرند و در لیگ ماندگار شوند.

فیروز کریمی اما نتایجی دور از انتظار کسب کرد. این سرمربی در همان اولین بازی که آسان‌ترین مسابقه نفتی‌ها بود نتوانست در خانه، قعرنشین جدول را شکست دهد.

استقلال خوزستان در این فصل به جز بازی با فولاد، در همه مهمانی‌هایش حداقل یک گل از تیم‌های میزبان دریافت کرده بود. نفت ولی به تیمی که ۲۵ گل در بازی‌های خارج از خانه دریافت کرد هم نتوانست در مسجدسلیمان گلی بزند. تقابل بعدی نفتی‌های مسجدسلیمان با نفت آبادان بود.

شاگردان سرجیو که در ۱۱ بازی قبلی فقط دو برد داشتند، نفت مسجدسلیمان را شکست دادند. کریمی امیدوار بود در میزبانی هفته بیست‌وهشتم رقابت ۶ امتیازی را از سپیدرود ببرد و خیالش از بابت بقا در لیگ جمع شود.

ولی در آن مسابقه هم سپیدرودی‌ها بودند که گل اول را در مسجدسلیمان زدند و تا دقیقه ۹۷ هم از آن یک گل محافظت کردند. تا اینکه در لحظه آخر از شکست مقابل تیم پانزدهم جدول فرار کردند.

نفت مسجدسلیمان هفته گذشته در رقابت با پیکان هم بازنده بود تا فیروز کریمی از چهار حضور روی نیمکت این تیم، فقط دو امتیاز کسب کرده باشد.  کریمی خوش‌شانس بود که در این هفته‌ها سپیدرود هم نتیجه خوبی کسب نکرد تا همچنان مسجدسلیمانی‌ها شانس بقای بیشتری نسبت به رشتی‌ها داشته باشند.

نتایج فیروز کریمی در نفت مسجدسلیمان

نفت مسجدسلیمان ۰-۰ استقلال‌خوزستان

نفت آبادان ۳-۱ نفت مسجدسلیمان

 

نفت مسجدسلیمان ۱-۱ سپیدرود

پیکان ۱-۰ نفت مسجدسلیمان

نفت مسجدسلیمان ؟-؟ ذوب‌آهن

جریمه ۲۰ درصدی بازیکنان و کادر فنی نفت M.I.S

مدیران تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان قرارداد تمامی اعضای تیم را ۲۰ درصد کاهش دادند.

براساس اعلام مهران نصیریان دوست ، مدیر عامل باشگاه نفت مسجد سلیمان ، از مبلغ قرارداد کلیه بازیکنان و اعضای کادر فنی به دلیل کسب نتایج دور از انتظار در لیگ برتر ۲۰ درصد کسر شد.

این درحالی است که این تیم در فاصله یک هفته به پایان رقابت های لیگ برتر هنوز نتوانسته است در نیم فصل دوم به پیروزی دست یابد.

علاوه بر این نفتی ها  در نیم فصل دوم تنها ۶ گل به ثمر رسانده اند و از ضعف شدید گلزنی رنج می برند . مدیران این تیم امیدوارند با در نظر گرفتن این جریمه، اعضای تیم را به خودشان بیاورند تا در هفته پایانی با پیروزی مقابل ذوب آهن بتوانند فارغ از هر نتیجه ای که دربازی  سپیدرود و استقلال  به دست می آید ،حضورشان را در فصل بعدی لیگ برتر  قطعی کنند.