فوتبال گیلان از دسترس لیگ برتر ایران خارج شد! / پیام تاج به مناسبت پایان لیگ برتر

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – با سقوط تیم سپیدرود، استان گیلان سال آینده نماینده‌ای در لیگ برتر فوتبال ندارد.

بالاخره پس از سی هفته ناقوس سقوط در حالی در گیلان به گوش رسید که از اول هم معلوم بود از این سپیدرود آبی گرم نمی شود.

با این همه مربی بومی درجه یک در فوتبال گیلان قرعه به نام نادر دست نشان خورد تا ناجی فوتبال گیلان در لیگ برتر باشد که با ۲ امتیازی که از فیروز کریمی در نفت مسجدسلیمان کم آورد نتوانست کاری برای نجات این تیم انجام دهد.

برای نماینده این فصل فوتبال گیلان اتفاقات فوتبالی و غیرفوتبالی زیادی رقم خورد. سپیدرودی که خالی از ستاره‌های فوتبال بومی گیلان با دو مالک و دو تیم فصل را به پایان رسد. کسب نکردن یک پیروزی خانگی بیشتر فوتبال گیلان را از دسترس لیگ برتر ایران خارج کرد.

درحالی که فوتبال شگفت انگیز گیلان در لیگ برتر فصل آینده نماینده ای ندارد، داماش گیلانیان در روز‌های بهاری خرداد در ورزشگاه امام رضا (ع) به دنبال کسب سهمیه آسیاست. این تیم سال آینده باید برای کسب سهمیه لیگ برتر فوتبال ایران صبر کند.

جایگاهی که گیلانی ها همیشه در سال های اخیر به سختی با چنگ و دندان در لیگ برتر فوتبال ایران به دست آورده‌ و به آسانی فانوس سقوط را به دست گرفته اند.

پیام تاج به مناسبت پایان لیگ برتر

رییس فدراسیون فوتبال به مناسبت پایان لیگ برتر فوتبال پیامی منتشر کرد.

لیگ برتر جذاب فصل ۹۸- ۹۷ به پایان راه خود رسید و خاطرات میدان‌های پرتب و تاب این‌چنین به حافظه دوستداران فوتبال افزون شد.

رقابت نزدیک و نفس گیر ۱۶ تیم از گام نخست تا ایستگاه پایانی، نو به نو صحنه‌های بی بدیلی را خلق کرد و در نهایت شور و حال کم نظیری را به خانواده فوتبال ارزانی داشت.

در وهله اول، کسب عنوان قهرمانی باشگاه پرسپولیس در این رقابت‌ها را به مدیریت، سرمربی فهیم، کادر فنی، بازیکنان و هواداران این تیم تبریک می‌گویم.

بی شک، آرزوی موفقیت قلبی مردم ایران حصول موفقیت برای تمام نمایندگان شایسته کشورمان در فصل آتی رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا است و فدراسیون فوتبال آمادگی خود را جهت حمایت همه جانبه از پرچمداران فوتبال باشگاهی ایران در قاره کهن اعلام می‌دارد.

فرصت را مغتنم شمرده و ضمن خوش آمدگویی مجدد به دو تیم گل گهر سیرجان و شاهین بوشهر، ادای احترام خاضعانه خود را بابت زحمات مدیران، مربیان و به ویژه بازیکنان دو باشگاه مردمی استقلال خوزستان و سپیدرود رشت نثار این عزیزان می‌کنم.

باشد که برپایی رویداد لیگ برتر، توشه مناسبی برای فردای فوتبال ما باشد.