دست نشان: قرار است شنبه با بیات صحبت کنم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – نادر دست نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در هجدهمین دوره لیگ برتر برای ادامه حضور در این تیم ابراز تمایل کرد.

به گزارش سایت سپیدرود، نادر دست نشان در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص بحث ماندن یا جدایی‌اش از سپیدرود گفت: بعد از اینکه بازی‌های لیگ برتر به پایان رسید، صحبتی با مالک باشگاه نداشتم.

الان خیلی از تیم‌ها در لیگ برتر و دسته اول وضعیت مشخصی ندارند و ابتدا باید ببینیم که مالک باشگاه سپیدرود چه برنامه‌هایی دارد و آیا من در بین گزینه‌های هدایت این تیم هستم یا خیر.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: قرار است روز شنبه به رشت بروم و جلسه‌ای با بیات داشته باشم تا در مورد مسائل مختلف صحبت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در هجدهمین دوره لیگ برتر همچنین درباره اینکه آیا با تیم دیگری مذاکره کرده است، عنوان کرد: من با تیم دیگری صحبت نکردم و شنبه قرار است با مالک سپیدرود جلسه‌ای داشته باشم.

من در این تیم کار کردم و اگر شرایط مهیا باشد دوست دارم در سپیدرود بمانم تا در فصل آینده به هدفی که داریم، دست پیدا کنیم.

شنبه، جلسه سرنوشت ساز سپیدرودی ها در رشت

اوایل هفته آینده نادر دست نشان با حضور در رشت جلسه سرنوشت سازی را با مدیران باشگاه در مورد آینده کاری خود برگزار می‌کند.

سپیدرود بعد از دو فصل حضور در لیگ برتر به مسابقات دسته پایین سقوط کرد تا از حالا برای آینده خود در لیگ یک برنامه ریزی کرده و به دنبال موفقیت و حضور دوباره در لیگ برتر است.

حالا شنیده می‌شود نادر دشت نشان روز شنبه با حضور در رشت جلسه سرنوشت سازی را با مدیران باشگاه برگزار می‌کند. این مربی یک سال دیگر با تیم رشتی قرارداد داشته و تمایل دارد کار خود را همراه با سپیدرود ادامه دهد.

اما در عین حال او چندین بار اعلام کرده است که باید امکانات را مورد بررسی قرار دهد و به این واسطه برای بستن تیمی قدرتمند و واجد شرایط برای حضور در لیگ برتر اقدام کند.

تا به اینجا تنها ۴۰ درصد از قرارداد بازیکنان سپیدرود پرداخت شده است. طبق قول مدیران قرار بود بعد از اتمام مسابقات چند درصد دیگر در اختیار بازیکنان قرار بگیرد که تا به اینجا عملی نشده و قرار است هفته آینده بحث زیادی در مورد آن صورت بگیرد.