تکلیف دست نشان و سپیدرود پنج شنبه: سپیدرود هم‌چنان بدون خریدار و سردرگم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – باشگاه سپیدرود رشت بعد از سقوط به دسته اول لیگ آزادگان به دنبال استخدام سرمربی جدید برای تیمش است.

بیات و نادر دست نشان امروز با یکدیگر جلسه ای برگزار کردند و ۲ طرف برنامه ها و خواسته هایشان را برای فصل بعد رقابت های لیگ دسته اول بیان کردند. در این جلسه مقرر شد تصمیمم نهایی برای ادامه همکاری ۲ طرف روز ۹ خرداد در طی جلسه ی دیگری گرفته شود.

نادر دست نشان گفت: در مورد ادامه همکاری اش با تیم سپیدورد رشت گفت: فعلا هنوز چیزی مشخص نیست و مدیر تیم در حال طرح و برنامه ریزی برای فصل بعد است. منتظر پیشنهاد رسمی باشگاه هستم.

جلسه‌ای که نتیجه‌ای نداشت: سپیدرود هم‌چنان بدون خریدار و سردرگم در لیگ یک

جلسه امروز دست نشان و کیومرث بیات بی نتیجه بود تا سپیدرود کماکان سردرگم کار خود را این بار در لیگ یک دنبال کند.

نادر دست نشان سرمربی تیم سپیدرود که همراه با این تیم در انتهای لیگ برتر به دسته پایین تر سقوط کرد ظهر امروز با حضور در رشت جلسه‌ای را با کیومرث بیات برگزار و در خصوص شرایط همکاری خود با این باشگاه برای سال بعد به بحث پرداخت.

مالکیت این باشگاه بعد از علی کریمی بر عهده بیات قرار گرفت تا او با پیدا کردن خریدار جدید امتیاز باشگاه را مورد تبادل قرار دهد. با این حال خبر می‌رسد که خریدار دست به نقدی برای این تیم تازه سقوط کرده وجود ندارد و به احتمال فراوان این فرد در لیگ یک هم کار خود را به عنوان مالک پیگیری می‌‎کند.

از طرفی نادر دست نشان امکانات و لیست بازیکنان مورد نظر خود را به باشگاه ارائه کرده و به دنبال حضور دوباره و مقتدرانه در لیگ برتر است. به همین دلیل قرار است تا اوایل هفته آینده نتیجه نهایی مشخص و در صورت فراهم بودن شرایط، همکاری دو طرف به صورت رسمی آغاز شود.