امام جمعه اسالم: فوتبال گیلان قربانی سوء مدیریت شده است

وب سایت فرهنگی ورزشیسپیدرودامام جمعه اسالم، با اشاره به سقوط تیم سپیدرود از لیگ برتر و ناکامی داماش در جام حذفی، گفت: این روند نزولی تیم های فوتبال گیلانی نشان می دهد که متاسفانه فوتبال گیلان قربانی سوء مدیریت شده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد باقری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اسالم، ضمن تبریک قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در جام حذفی، عنوان کرد:

متاسفانه باندبازی و مافیا در فوتبال غوغا می‌کند، زیرا تیمی مانند داماش گیلان در دو بازی حساس برای صعود به لیگ یک و قهرمانی جام حذفی با حاشیه و جنجال مواجه و در نهایت بازنده شد.

تیم سپیدرود از لیگ برتر سقوط کرد و جایگاه ملوان و چوکا نیز نامشخص است لذا این روند نزولی تیم های فوتبال گیلانی نشان می دهد که متاسفانه فوتبال گیلان قربانی سوء مدیریت شده است.

باقری با بیان اینکه استان گیلان در تعطیلات و ایام خاص همیشه مقصد گردشگران و هموطنان عزیزمان است، خاطرنشان کرد: متاسفانه امکانات لازم و کافی برای میزبانی و پذیرایی از سیل عظیم مسافران را نداریم.

بارها و بارها از همین تریبون نماز جمعه نسبت به نامناسب بودن راه‌ها و جاده‌ها، نداشتن روشنایی کافی در محورها، ترافیک‌های طولانی ورودی‌های استان و شهرها و کمبود زیرساخت‌های لازم تذکر داده‌ام، اما گوش شنوایی وجود ندارد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی اسالم در پایان با انتقاد از عدم وجو نظارت بر بازار، تاکید کرد: هر کسی کالای خود را با هر قیمتی می‌فروشد و گاهی قیمت میوه این طرف خیابان با آن طرف خیابان چند هزار تومان فرق دارد!

گرانی بی‌حساب واحدهای اقامتی و هتل‌ها نیز موجب شده مسافران شب را در مکان‌های عمومی بگذرانند و با رعایت نکردن شئونات در رفتار و پوشش به مردم مهمان‌نواز گیلان اهانت کنند.