مالک جدید سپیدرود هفته آینده مشخص می شود / بلبلی برنگردد درخواست محرومیت می کنیم

وب سایت فرهنگی ورزشیسپیدرودمالک مستعفی باشگاه سپدرود رشت گفت: سپیدرود ۲ خریدار دارد که در حال مذاکره هستیم و ظرف یک هفته‌ی آینده مالک جدید مشخص خواهد شد.

بیات مالک پیشین باشگاه سپیدرود رشت، درمورد شرایط مالکیت این باشگاه و اینکه گفته می‌شد باشگاه به مزایده گذاشته می‌شود گفت: باشگاه سپیدرود را به مزایده نمی‌گذاریم و این نظر اداره ورزش و جوانان استان بود. باشگاه سپیدرود ۲ خریدار دارد و در حال مذاکره هستیم و به زودی با یکی از آن‌ها به توافق خواهیم رسید.

اداره ورزش و هیئت فوتبال استان گیلان می‌گویند که نمی‌توانند مالک باشگاه را تعیین کنند که حرفشان درست است. وظیفه‌ی این ۲ ارگان تیم داری نیست و در حال حاضر کمک می‌کنند تا مالک جدید باشگاه مشخص شود. ظرف یک هفته‌ی آینده مالک جدید مشخص خواهد شد و واگذاری صورت خواهد پذیرفت.

بلبلی با ما قرارداد دارد

او درمورد قرارداد محمد بلبلی با تیم سپیدرود و شرط جدایی این بازیکن از تیم گفت: بلبلی با ما قرارداد دارد و برای جدایی از سپیدرود باید از ما رضایت نامه بگیرد. محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در مصاحبه خود اعلام کرد این موضوع دلیل نمی‌شود که بدون گرفتن رضایتنامه با تیم دیگری قرارداد ببندد.

استقلال و فولاد به دنبال گرفتن رضایتنامه برای بلبلی هستند

بیات در مورد اینکه گفته می‌شود علی کریمی به بلبلی برگه‌ی تسویه حساب پایان فصل داده است و این موضوع باعث می‌شود دیگر لازم نباشد از باشگاه رضایتنامه بگیرد گفت: اگر چنین نامه‌ای وجود داشته باشد من به سازمان نامه زده ام که باید برای تعیین صحت آن خط شناسی شود و اینکه این نامه در چه زمانی صادر شده است. من فکر می‌کنم این نامه واقعی نباشد، چون هم استقلال به دنبال گرفتن رضایت نامه از ما است و هم فولاد خوزستان. مسئولان این ۲ باشگاه پی در پی با من تماس می‌گیرند.

نامه‌ی تسویه حساب پایان فصل بلبلی اعتباری ندارد

او ادامه داد: در مورد عدد نهایی رضایتنامه با هر باشگاهی که به دنبال بلبلی باشد توافق خواهیم کرد، اما چیزی که مهم است هیچ شرطی در قرارداد این بازیکن وجود نداشته و دلیل این موضوع این بود که بلبلی در آن زمانی که با ما قرارداد می‌بست اصلا در حد و اندازه‌ای نبود که برای کریمی شرط بگذارد. بلبلی در زمان حضور کریمی یک دقیقه هم بازی نکرد و نادر دست نشان به او بازی داد و آن موقع دیده شد. آن نامه‌ی تسویه حساب انتهای فصل هم اگر باشد اعتباری نخواهد داشت.

بلبلی برنگردد درخواست محرومیت می‌کنیم/ به استقلال رضایت‌نامه نداده‌ام

مدیرعامل باشگاه سپیدرود می‌گوید اگر محمد بلبلی به این تیم برنگردد، برای او درخواست محرومیت می‌کند.

بیات درباره مذاکرات و قرارداد بلبلی با استقلال و فولاد اظهار کرد: کار محمد بلبلی کاملاً غیرقانونی بوده است و ما به هیچ عنوان از مذاکرات او با خبر نبودیم. هم باشگاه استقلال و هم باشگاه فولاد برای این بازیکن از من رضایت‌نامه خواستند اما با توجه به این اتفاق، من رضایت‌نامه‌ای به آن دو تیم ندادم.

او ادامه داد: ما شکایت‌نامه کتبی خود را به سازمان لیگ ارسال کردیم و منتظر هستیم و محمد بلبلی باید منتظر عواقب این کار خود باشد. او تا زمانی که ما در باشگاه نیامده بودیم، یک دقیقه هم برای سپیدرود بازی نکرده بود. مطمئن باشید اگر بلبلی برنگردد، ما درخواست محرومیت برای این بازیکن خواهیم کرد.

این بازیکن با ما دو سال و نیم دیگر قرارداد دارد و هیچ بندی در قراردادش نبود که از باشگاه بتواند جدا شود. بازیکنانی مثل پیام صادقیان و علیرضا نورمحمدی گفته بودند اگر علی کریمی برود، ما هم از تیم می‌رویم اما او هیچ تبصره‌ای در قراردادش نداشت.

مدیرعامل مستعفی باشگاه سپیدرود همچنین درباره وضعیت مالکیت و مدیریتی باشگاه اظهار کرد: من باشگاه را به اداره کل وزارت ورزش و جوانان استان گیلان تحویل دادم و آن‌ها گفته‌اند که تا مشخص شدن وضعیت مالکیت و مدیریتی تیم، در باشگاه بمانم.

احتمالاً تا آخر هفته وضعیت باشگاه مشخص می‌شود و این را هم بدانید که تا موقعی من در باشگاه باشم، به دنبال این هستم که حق و حقوق باشگاه را برای بدهی‌های سپیدرود به دست آورم.

به گزارش ایسنا، در طی چند روز گذشته، محمد بلبلی بازیکن تیم سپیدرود رشت با وجود امضای قرارداد داخلی با فولاد، با باشگاه استقلال به توافق رسیده است و این مسئله منجر به یک سری حواشی شده است.