حسین ابراهیمی: دلم برای سپیدرود تنگ شده!

ابراهیمی درباره وضعیت سپیدرود نیز گفت: سپیدرود اوضاع خوبی ندارد. درگیر حواشی زیادی است. دلم برای سپیدرود تنگ شده اما شرایط برای این تیم خوب نیست. مسئولان رشتی نسبت به سپیدرود و گیلان کم لطف هستند.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مهاجم تیم نفت مسجدسلیمان می‌گوید هیچ فردی منافع شخصی اش را به چیز دیگری ترجیح نمی‌دهد و خداراشکر که حرف و حدیث ها درباره تارتار از بین رفته است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، حسین ابراهیمی بعد از شکست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی عنوان کرد: من دوسه روز پیش گفته بودم که که یک بازی خوب انجام می‌دهیم.

خداراشکر که همینطور هم شد و توانستیم نمایش خوبی داشته باشیم و با موقعیت های گل زیاد پرسپولیس را در آزادی شکست بدهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس ضعیف شده است،‌ تاکید کرد: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و ضعیف نشده. ما یک تیم خوب هستیم. حتی بازیکنان پرسپولیس هم می‌گفتند که تیم ما یکدست و خوب است.

مهاجم نفت مسجدسلیمان با اشاره به دلایل برد تیمش بیان کرد: آنالیز خیلی خوبی از پرسپولیس داشتیم. نقاط قوت و ضعف این تیم را می‌شناختیم. می دانستیم که این تیم بالا بازی می‌کند و از این حربه استفاده کردیم و توپ‌ها را به پشت دفاع شان انداختیم. خداراشکر خودم هم یک پاس گل خوب دادم و به گل رسیدیم. علی علیزاده هم گل نزد تا در آزادی اولین گلش را بزند و ببریم.

ابراهیمی درباره اینکه گفته می‌شد مهدی تارتار به پرسپولیس راه می‌دهد، خاطرنشان کرد:‌چنین چیزی نیست. مثل این می‌ماند که منصوریان وقتی تیمش مقابل استقلال بازی کند،‌ بگویند عمدا می‌بازد. این چه حرفی است؟ تارتار ۱۰، ۱۵ سال پیش در پرسپولیس بازی کرده و تیم محبوبش است اما هیچ آدمی منافع شخصی اش را به چیز دیگری ترجیح نمی‌دهد. خداراشکر که امروز این حرف و حدیث ها از بین رفت.

او درباره توقف مدعیان توسط نفت گفت: خداراشکر که این اتفاق افتاد. با تراکتور شروع کردیم و بعد مقابل سپاهان و استقلال و شهرخودرو خوب کار کردیم. آن نتایج باعث شد تیم ما شخصیت پیدا کند و به این روزهای خوب برسیم.

ابراهیمی درباره وضعیت سپیدرود نیز گفت: سپیدرود اوضاع خوبی ندارد. درگیر حواشی زیادی است. دلم برای سپیدرود تنگ شده اما شرایط برای این تیم خوب نیست. مسئولان رشتی نسبت به سپیدرود و گیلان کم لطف هستند.

حسین ابراهیمی