مدیرعامل سپیدرود: برای کسب امتیاز به مصاف قشقایی شیراز می رویم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودمدیرعامل باشگاه سپیدورد رشت گفت: گرچه در یک بازی خارج از خانه باید به میدان برویم اما برای کسب امتیاز به مصاف تیم قشقایی شیراز می رویم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایرنا، افشین ناظمی روز یکشنبه هنگام عزیمت تیم فوتبال سپیدرود رشت به شیراز و برای رویاررویی با تیم قشقایی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در رشت افزود:

در دیدار قبلی که تنها بازی عقب افتاده رقابت های لیگ دسته اول کشور بود، تیم سپیدرود با ارائه یک بازی قابل قبول در دیدار خانگی برابر تیم هوادار تهران متحمل شکست شد اما امیدواریم که با کسب امتیاز برابر قشقایی شیراز این شکست را فراموش کنیم.

وی ادامه داد: کادرفنی تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از دیدار مقابل هوادار تهران، چند جلسه تمرین را برگزار و روی نقاط قوت و ضعف تیم قشقایی شیراز نیز کار کردند و اتنظار ما این است که در این بازی سخت بتوانیم با ارائه یک بازی زیبا، نتیجه دلخواه را نیز کسب کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: همچنین انتظار است که در بازی های آتی سپیدرود رشت، بازیکنان بتوانند از فرصت های کسب شده نهایت بهره را برده و اشتباهات فردی بازیکنان نیز به حداقل کاهش یابد تا علاوه بر ارائه بازی زیبا و تماشاگرپسند، نتیجه دلخواه نیز کسب شود.

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و قشقایی شیراز عصر روز سه شنبه هفته جاری دهم تیر ماه جاری در هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در شیراز رو در روی هم قرار می گیرند.

تا پایان هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، قشقایی شیراز با کسب  ۲۹ امتیاز در مکان دوازدهم و سپیدرود رشت با کشب ۲۶ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.