پاشازاده: شک نکنید سپیدرود در لیگ می ماند

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودسرمربی سپیدرود عقیده دارد وقتی قرار شده که لیگ برگزار شود باید در این شرایط تیم را مدیریت کرد تا به مشکل نخورد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، مهدی پاشازاده می‌گوید الان دیگر وقت این نیست که بهانه بیاورند و مدام از مخالفت حرف بزنند. بلکه باید تیم را به بهترین نحو برای مسابقات آماده کرد.

هدایت تیمی را به عهده گرفتید که در آستانه سقوط است؟

ریسک بزرگی کردم و مطمئن هستم ریسکم جواب می‌دهد. من با چشم‌باز سپیدرود را انتخاب کردم و شرایط را می‌دانستم. برای همین از انتخابم پشیمان نیستم.

پس با این اوصاف باید گفت سپیدرود در لیگ باقی می‌ماند؟

سپیدرود در لیگ باقی می‌ماند و سقوط نمی‌کند. مطمئن باشید اگر مطمئن نبودم هدایت سپیدرود را قبول نمی‌کردم.

تیم شما در ماهشهر در آستانه صعود قرار داشت ولی از این تیم جدا شدید و یک تیمی را تحویل گرفتید که در حال سقوط است. چه شد از ماهشهر جدا شدید؟

خب شرایط در ماهشهر برای ماندن فراهم نبود. با مدیران تیم شهرداری صحبت کردیم و درنهایت به توافق رسیدیم که جدا شویم. ابن را هم قبول دارم که شرایط تیم خیلی خوب بود و درواقع در آستانه صعود قرار داشت ولی یک سری مسائل پیش آمد که باعث شد نمانم. امیدوارم شهرداری هم نتیجه لازم را بگیرد.

این روزها در لیگ شرایطی به وجود آمده که یک سری تیم‌ها مثل استقلال و فولاد اعلام کردند که تعداد کرونایی بیش‌ازاندازه دارند ولی تعطیل شود و یک عده می‌گویند باید برگزار شود شما چه فکر می‌کنید؟

من در مقامی نیستم که بگویم لیگ برگزار شود یا نشود. اما سازمان لیگ و فدراسیون یک سری قوانین وضع کردند که باید همه این را رعیت کنیم. به عقیده من پرسپولیس و نساجی و پیکان و استقلال ندارد همه باید از قوانین تبعیت کنیم. اگر واقعاً کرونایی‌های یک تیم به حدنصاب نرسیده خب باید بازی کند و اگر رسیده نباید بازی کند. در ثانی ما تابه‌حال تجربه چنین چیزی در فوتبالمان نداشته‌ایم. البته نه‌تنها ما بلکه تمام دنیا چنین تجربه این نداشته است. من فکر می‌کنم تنها راه این است که باید شرایط را مدیریت کرد تا به مشکل نخوریم.

پس معتقدید که لیگ باید ادامه پیدا کند؟

بله لیگ را نمی‌شود تعطیل کرد. کرونا حالا حالاها نه‌تنها در ایران بلکه در تمام دنیا خواهد بود و نیم شود همه‌چیز را تعطیل کرد بلکه باید در کنار کرونا زندگی کرد اما باد پروتکل‌ها را رعایت کرد و با مدیریت شرایط کاری کرد تا کمترین آسیب را ببینیم.