مدیرکل ورزش و جوانان گیلان: تشکیل کارگروه تخصصی به منظور بررسی و رفع مشکلات تیم سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودمریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، از تشکیل کارگروه تخصصی به منظور بررسی و رفع مشکلات تیم سپیدرود خبر داد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری برنا از گیلان؛ با حضور مهندس فتح اللهی فرماندار شهرستان رشت در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان گیلان برگزار شد.

مریم بخشی مدیرکل ورزش  و جوانان گیلان با تأکید بر لزوم همفکری و استفاده از همه ظرفیتها جهت حل مشکلات تیم سپیدرود گفت: باید هر چه سریعتر و با کمک و حمایت های مهندس فتح اللهی فرماندار محترم شهرستان رشت مشکلات مالکیتی و مالی این تیم حل شود و دست به دست هم دهیم تا با یاری همدیگر مشکلات این تیم بیش از این نشود.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان، حمایت از تیم ریشه دار سپیدرود را وظیفه خود دانست و گفت: در همین راستا در کار گروهی تخصصی به صورت کارشناسی مشکلات این تیم را بررسی و تصمیمات دقیق و کارشناسی بزودی اتخاذ خواهد شد.

مهندس فتحی اللهی فرماندار شهرستان رشت نیز در این نشست گفت: هدف ما این است برای اینکه شور و نشاط را در بین هوادارن تیم سپیدرود برقرار کنیم دغدغه ها را برطرف کنیم و برای حل ریشه ای مشکلات این تیم به صورت کارشناسی هر چه سریعتر اقدامات اساسی انجام شود.

وی افزود: هر اتفاق خوشایندی در هر حوزه جغرافیایی ممکن است باعث شور و شعف مردم شود و در خصوص تیم سپیدرود هم هدف همه ما ایجاد و حفظ نشاط اجتماعی است و انشالله با بررسی های دقیق کارشناسانه امنیت و آسایش خاطر را برای هواداران این تیم فراهم خواهیم آورد.