شوخی روز – الماسخاله: ما سپیدرود را از لیگ دو به برتر آوردیم اما در سقوط بی تقصیریم!

سپیدرود مدت ها در دسته دوم بود و تیم را به هیات فوتبال دادند و ما هم با حمایتی که داشتیم آمدند لیگ دسته اول و سپس لیگ برتر اما وقتی اداره کل تربیت بدنی نامه داد که ما اجازه تیمداری نداریم آن را تحویل دادیم و لذا دخالتی در هم در کار آنها نداشتیم و کسی هم نمی تواند در بحث سقوط سپیدرود هیات فوتبال را نشانه بگیرد!!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودقربانعلی الماس خاله رئیس هیات فوتبال استان گیلان در گفتگو با مجله کیهان ورزشی گفت: در استان گیلان در بخش خصوص امکان تیمداری وجود ندارد و هر جا هم این بخش ورود کرده متاسفانه عملکرد خوبی را شاهد نبوده ایم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از مجله کیهان ورزشی، در دیگر استان های بخش صنعت در این زمینه ورود داشته است. مثلا تراکتور در حالی به بخش خصوص واگذار شده که صنعت هم پشت آن قرار دارد.

ما برای نجات تیم های استان به استاندار پیشنهاداتی را ارائه کرده ایم. باید کارخانه هایی را مجاب کنند که به بحث تیمداری ورود داشته باشند. ما در این استان دخانیات را داریم که پول آن به تهران می رود و در خود استان هزینه نمی شود! سرمایه گذاران اینجا سرمایه گذاری نمی کنند.

همین سپیدرود مدت ها در دسته دوم بود و تیم را به هیات فوتبال دادند و ما هم با حمایتی که داشتیم آمدند لیگ دسته اول و سپس لیگ برتر اما وقتی اداره کل تربیت بدنی نامه داد که ما اجازه تیمداری نداریم آن را تحویل دادیم و لذا دخالتی در هم در کار آنها نداشتیم و کسی هم نمی تواند در بحث سقوط سپیدرود هیات فوتبال را نشانه بگیرد.

مگر فوتبال شیراز افت نکرده است؟ تیم های ریشه دار آنجا چه شرایطی دارند؟ خب آنجا هم مثل گیلان با مشکل فقدان سرمایه گذار روبرو هستند. ما با هر مسئولی که صحبت می کنیم می گویند ورود نمی کنیم.

همین الان خیلی از بازیکنان گیلانی در استان های دیگر بازی می کنند. همین مشکلات باعث می شود که مدیر ثبات نداشته باشد و لیدرها دخالت کنند و حتی بگویند کدام بازیکن باید بازی کند!