بازیکن سابق تیم سپیدرود: پیشنهاداتی برای بازی از داخل و خارج ایران دارم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودسعید قدمی هافبک سابق تیم سپیدرود رشت اظهار داشت: در حال حاضر با تیمی قرارداد نبسته ام اما پیشنهاداتی برای بازی در برخی از تیم های داخلی و حتی خارجی دارم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری برنا از گیلان، سعید قدمی بازیکن سابق اصالتا یاسوجی تیم سپیدرود رشت که بازی در تیم های مختلفی را در کارنامه ی خود دارد، اظهار داشت:

در تیم های فولاد خوزستان، پرسپولیس، داماش گیلان، صنعت نفت آبادان، داماش گیلان، آلومینیوم اراک، دینامو سوخومی گرجستان و سپیدرود رشت توپ زده ام و تجربیات بسیار خوب و حرفه ای کسب کرده ام.

وی افزود: همچنین سابقه ی بازی در تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران، تیم فوتبال جوانان ایران و حضور در جام جهانی فوتبال زیر ۱۷ سال ۲۰۰۹ میلادی را دارم.

قدمی در خصوص پیشنهادات خود برای فصل آتی گفت: پیشنهاداتی برای برخی تیم های لیگ داخلی دارم و همچنین از یکی از تیم های کشور هند نیز پیشنهادی به من شده است.

وی در خصوص نظر خود در زمینه ی مربیان خوب داخلی عنوان کرد: عقیده دارم آقایان “یحیی گل محمدی”، “مجید جلالی” و “علی نظر محمدی” مربیان بسیار خوب و با اخلاقی هستند که در حیطه مربی گری تاثیر گذارند.

گفتنی است سعید قدمی بازیکن خوش قامت یاسوجی در پست هافبک تیم سپیدرود رشت را همراهی می کرد.