وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اتفاقی تلخ در فوتبال؛ خودکشی نافرجام یک فوتبالیست!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – در یک اتفاق تلخ یکی از بازیکنان فوتبال به دلیل وضعیت نابسامان مالی خودکشی کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل لز فارس، تیم فوتبال پیام وحدت کاشمر که در لیگ دسته دو فوتبال کشور حضور دارد این روزها وضعیت بسیار نابسامانی دارد و مدیریت این تیم به دلیل اختلافات مالکیتی به دو قسمت هیئت مدیره کاشمری و مالک مشهدی تقسیم شده است.

این تیم که امسال سومین سال حضورش در لیگ دو را تجربه می کند، در گذشته بازیهای خود را در مشهد برگزار می کرد و با عنوان پیام وحدت مشهد شناخته می شد، اما مشکلات مالی شدید باعث شد تا مدیران این باشگاه تیمشان را به کاشمر ببرند و در ازای تامین هزینه های مالی از سوی مسئولین این شهر 40 درصد از سهام باشگاه را به فوتبال کاشمر اعطا کنند.

با شروع لیگ دسته دو بازی های این تیم به کاشمر برده شد اما بعد از گذشت 5 ماه از آغاز تمرینات و شکل گیری تیم و بعد از آن شروع بازی ها خبری از دریافت پول توسط بازیکنان نشد تا این تیم با وضعیت بحرانی روبرو شود. این شرایط به حدی برای این تیم سخت می گذشت که آنها مجبور شدند روز قبل از بازیها خود فلافل به جای شام بخورند و برای استراحت نیز 10 نفر در یک اتاق استراحت کنند.

این مشکلات به حدی برای بازیکنان این تیم سخت شد که متاسفانه یکی از بازیکنان پیام وحدت که متاهل نیز هست به دلیل مشکلات سخت مالی دست به خودکشی با قرص بزند.

این بازیکن برای این کار پیش از یکی از بازیهای تیمش، مقادیر زیادی قرص مصرف می کند اما خوشبختانه هم تیمی های وی متوجه می شوند و او را نجات می دهند.

آرمین رهبر که در این زمان سرمربی تیم پیام وحدت کاشمر بوده است با تایید این مطلب به فارس گفت: متاسفانه این اتفاق رخ داده است و شاید اتفاق بسیار تلخی رخ می داد.

وی ادامه داد: من دو هفته قبل به دلیلی برخی اختلافاتی که بین هیأت مدیره کاشمری و مالک مشهدی باشگاه به وجود آمد از کار برکنار شدم اما تا آن زمان که بودم این مشکلات ادامه داشت و بازیکنان ما پیش از بازی خود با فولاد نوین در اهواز به دلیل اینکه پولی در اختیار نداشتیم مجبور شدند تا به جای شام فلافل بخورند.

آرمین رهبر در مورد خودکشی بازیکن پیام وحدت اظهار کرد: متاسفانه از روز اولی که در این تیم حضور پیدا کردم بازیکنان را با وعده و وعید در تمرینات نگه می داشتیم و متاسفانه ریالی از قرار دادهای بازیکنان پرداخت نشد.

وی ادامه داد: البته این روند در سالهای گذشته نیز به همین صورت بود و بازیکنان به صورت قطره چکانی پول می گرفتند اما امسال شرایط بدتری حاکم بود ولی با این حال توانستیم با همین شرایط سخت نتایج خوبی بگیریم.

سرمربی سابق پیام وحدت کاشمر اظهار کرد: این که بازیکن خودکشی کرده است درست می باشد و من هم این مسئله را از مدیرعامل باشگاه و بازیکنان شنیدم و بعد هم با خود بازیکن صحبت کردم اما ان اتفاق در منزل خودش رخ داده بود و این طور که مشخص است مقادیر زیادی قرص مصرف کرده بود که خوشبختانه با اقدام به موقع از بروز یک حادثه ناگوار جلوگیری شد.

وی افزود: رقم قرار داد بازیکنان در لیگ های پایین بسیار ناچیز است اما همین مقدار را هم پرداخت نمی کنند و نظارتی هم از سوی فدراسیون بر روی این شرایط نیست. بازیکنی هم که تمام زندگی اش را از راه فوتبال می گذراند وقتی با عدم پرداخت روبرو می شود خب ممکن فشار زیادی را تحمل کند که این فشار منجر به چنین اقدام هایی می گردد.

آرمین رهبر ادامه داد: ببینید وقتی بازیکنان ما مجبور می شوند که شب قبل از بازی به جای شام فلافل بخورند و یا مسیری طولانی را با قطار یا اتوبوس بروند و در چند نفری در یک اتاق بخوابند خوب این اتفاقات هم ممکن است به وجود آید.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است