وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اختصاصی سایت سپیدرود: برنامه سه هفته ابتدایی دور برگشت لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات دور برگشت لیگ دسته دوم از هفته های چهاردهم تا شانزدهم در دو گروه الف و ب از سوی سازمان لیک به باشگاه سپیدرود رشت ابلاغ شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود برنامه سه هفته ابتدایی دور برگشت لیگ دسته دوم به شرح زیر است:

هفته چهارهم

چهارشنبه ۲۵ بهمن

شهرداری بندرعباس – سپیدرود رشت – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه خلیج پارس

فولاد نوین اهواز – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد

پاس همدان – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه حاجی بابایی

چوکا تالش – آینده سازان اردبیل – ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه پوریای ولی

یاران سلامت ایرانیان – شهدای بابلسر – ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه متعاقباً  اعلام می شود

کیان سام بابل – شهداری رزکان البرز – ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه شهدای ساری

ستارگان جوان بهمن – شهرداری بم – ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه  مرغوبکار

پنجشنبه ۲۶ بهمن

کویرمقوا تهران – آریان همدان – ساعت ۱۵- ورزشگاه نفت تهرانسر

شهید قندی یزد – سرخ پوشان اطلس طلایی – ساعت ۱۵ – ورزشگاه نصیری یزد

اترک بجنورد – فولاد هرمزگان – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

نیکا پارس چالوس – شهرداری نوشهر –  ساعت ۱۵- ورزشگاه شهدای تجن کلا

اسپاد الوندتهران – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

شناور سازی قشم – نود ارومیه – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

شاهین تابان بوشهر – کیا تهران – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

هفته پانزدهم

چهارشنبه ۲ اسفند

سپیدرود رشت  – کیان سام بابل – ساعت ۱۵- ورزشگاه دکتر عضدی رشت

شهدای رزکان البرز – پاس همدان – ساعت ۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج

شهرداری ماهشهر – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

شهدای بابلسر – چوکا تالش – ساعت ۱۵ – ورزشگاه علیزاده بابلسر

شهرداری بم – یاران سلامت ایرانیان – ساعت ۱۵- ورزشگاه فجر بم

نیروی زمینی تهران – ستارگان بهمن تهران – ساعت ۱۵- ورزشگاه غدیرناجا

آینده سازان اردبیل – فولادنوین اهواز – ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی اردبیل

پنجشنبه ۳ اسفند

بعثت کرمانشاه – اترک بجنورد – ساعت ۱۵ – ورزشگاه آزادی کرمانشاه

آریان همدان – اسپاد الوندتهران – ساعت ۱۵- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

کیا تهران – کویر مقوا تهران – ساعت ۱۵- ورزشگاه شباهنگ شهریار

سرخ پوشان نوین اطلس طلایی – شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

نود ارومیه – شهید قندی یزد – ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه

فولاد هرمزگان – نیکا پارس چالوس – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه خلیج پارس بندرعباس

شهرداری نوشهر – شناور ساری قشم – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدای نوشهر

هفته شانزدهم

سه شنبه ۸ اسفند

پاس همدان – سپیدرود رشت – ساعت ۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

یاران سلامت ایرانیان – ستارگان بهمن جوان – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

چوکا تالش – شهرداری بم – ساعت ۱۵ – ورزشگاه پوریای ولی تالش

کیان سام بابل – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدای ساری

شهدا رزکان البرز – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه انقلاب کرج

فولاد نوین اهواز – شهدای بابلسر – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد

شهرداری بندرعباس – آینده سازان اردبیل –  ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه خلیج پارس بندرعباس

چهارشنبه ۹ اسفند

سرخ پوشان نوین اطلس طلایی – کیا تهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

اترک بجنورد – آریان همدان – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

اسپاد الوند تهران – کویر مقوا تهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

شهید قندی یزد – شهرداری نوشهر – ساعت ۱۵- ورزشگاه نصیری یزد

نیکا پارس چالوس – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدا تجن کلا

شناور سازی قشم – فولاد هرمزگان – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

شاهین تابان بوشهر – نود ارومیه – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.