وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران سپیدرود رشت – فولادنوین اهواز و سایر مسابقات هفته ششم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته ششم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

*هفته ششم – سه شنبه ۷ بهمن ماه ۹۹

ملی حفاری اهواز – آوالان کامیاران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  اختصاصی حفاری اهواز

بهروز محمدی – ابراهیم نیک نام – روح الله نیازی – ابوالفضل خوب نژاد – ناظر: اسماعیل آمری

علم و ادب تبریز – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهرداری تبریز

مهدی نورمحمدی – افشین شهبازی – سعید دلیر – امیر معصومی – ناظر: سخاوت سلیمان نژاد

امید گناوه – اسپاد تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه  سراجی گناوه

عادل بیت سیاح – علی ممبینی – مجتبی خواجه ای – حمید طیب – ناظر: مسعود مرادی

شهرداری همدان – محتشم تبریز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  قدس همدان

اسماعیل نیساری – فرزاد ولی ابرقویی – محمد حمزه ای – حسین گنج خانلو – ناظر: حسین مقابلی

ویستا توربین تهران – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه غدیر تهران

سعید لهراسبی – میلاد قنبری – شهریار جباری – وحید صفری – ناظر: بهرام کیانی

*چهارشنبه ۸ بهمن ماه ۹۹

سپیدرود رشت – فولادنوین اهواز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

میلاد کهزادی – فرشید ساعدی – سالار استاد رحمانی – محسن جلالی – ناظر: مرتضی کریمی

شهرداری بندرعباس – مس نوین کرمان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  خلیج فارس بندرعباس

امیرحسین یزدانی – صدرالله صفری – سجاد باباخانی – حسن شفیعی – ناظر: محسن فریمانی

میلاد مهر تهران – اترک بجنورد – ساعت ۱۴ – ورزشگاه کشوری تهران

مجتبی رحیمی – حسن یوسفی صفت – پویا خشنود – امیرمحمد فتحی نژاد – ناظر: بابک داوری

سردار بوکان – شمس آذر قزوین – ساعت ۱۴ – ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

امیر پورفتحی – مرتضی باغبان – حسن یعقوبی – یاسر خانفام – ناظر: شاهو اصلانی

شاهین بندرعامری – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  شهدا اهرم تنگستان

سعید کیانی – پیام نصیری – رمضان رضایی مقدم – حجت حیدری – ناظر: صفدر احمدی

شهیدقندی یزد – پاس همدان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه نصیری یزد

احسان رفیعی – نوید عسگری – مسعود شیرانی – امیرسجاد فتوحی – ناظر: مهدی موسی پور

شهدا بابلسر – مس شهربابک – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهیدعلیزاده بابلسر

فرهاد قاسمی – امین عمویی – حمید صحرایی – حسین اسماعیلی – ناظر: سعید بخشی زاده

نفت امیدیه – عقاب تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

محمود صفائیان – امید شریفی مطلق – فرزاد ایمانی نژاد – رضا درویش نسب – ناظر: مجید شمس

شهرداری بم – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه ارگ بم

عباس کارگر – سید حمیدرضا امامی – میثم فانی زاده – علیرضا نورالهی – ناظر: مجید معماری

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.