وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مسابقات هفته هفتم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود –  اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته هفتم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

به گزارش سایت سپیدرود، برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

هفته هفتم – دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹

آوالان کامیاران – سپیدرود رشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه  آزادی کامیاران

حسین بوجاری – هادی ابراهیمی – محمدرضا حسینی – محمدرضا دلاوری – ناظر: کریم اصغرزاده

عقاب تهران – شهرداری بم- ساعت ۱۴- ورزشگاه  عطرسیب باقرشهر

سیدحسین حسینی – رضا احمدی – سعید وطن پرستان – دانیال طاهری – ناظر: حمید نظری

ایرانجوان بوشهر – امید گناوه – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  بهشتی بوشهر

مجتبی مختاری – رمضان رضایی مقدم – محسن عباسی سبوکی – حمیدرضا عبدالهی – ناظر: اسماعیل آمری

اسپاد تهران  -علم و ادب تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  کشوری تهران

محمد رامیان – متین قیدی – محمدرضا اخلاقی – غلامرضا قلیچ خانی – ناظر: محمد دوستی

محتشم تبریز – ویستاتوربین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهرداری تبریز

علی محمدی پور – یاسر عباسی – سجاد صالحی – ابراهیم خانجانی – ناظر: فرزاد معبودی

اترک بجنورد – شاهین بندرعامری بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی بجنورد

ابوالفضل حسینی – کامران سعیدی – امید کمی – محسن معقولی – ناظر: عباس مهدی زاده

سه شنبه ۱۴ بهمن ۹۹

فولادنوین اهواز – شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز

هادی علی نیافر – مسعود مرادی – حجت محمدی – آیت صادقی – ناظر: عبدالرسول استاد زاده

نفت و گاز گچساران – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا نفت گچساران

محمدجواد عبدالهی – غلامرضا صابری – علیرضا شعرانی – عارف توسلی – ناظر: سعادت الله باغبانی

مس شهربابک – نفت امیدیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا مس شهربابک

امیر آرمند – میثم باهوش – مهدی اکبرزاده – محمدعلی یعقوبی – ناظر: مجید روغنی

نیروی زمینی تهران – شهیدقندی یزد- ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر تهران

میثم صفاری – حسینعلی سلطانی – داریوش کمری – پژمان قرائیان – ناظر: علیرضا رجبلو

شمس آذر- میلاد مهر تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردارآزادگان قزوین

جواد نصرالهی – رضا اسکندری – محسن محمدی – محمد رجبی – ناظر: اکبر جهانی

پاس همدان – شهدا بابلسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان

مسلم مشهدی – علی فرهانی – محمود گل محمدی – سیدمسعود میرنظام – ناظر: محمدحسین ابراهیمی

شهرداری ماهشهر – سردار بوکان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه  شهدا ماهشهر

حسین امیدی – مجید عالی پور – مهران عکاشه بابادی – جواد رنجبر – ناظر: مهدی پاکزاد

سه شنبه ۱۵ بهمن ۹۹

مس نوین کرمان – ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  امام علی(ع) کرمان

فرزین تمیزی – فرزاد شیرمردی – هارون چوپان زاده – مهدی نبی زاده – ناظر: رحیم مهرپیشه

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.