وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مسابقات هفته هفدهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته هفدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

به گزارش سایت سپیدرود، برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

چهارشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰

شهدا بابلسر – شهرداری بم – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه علیزاده بابلسر

رضا براتی – امین عمویی – هادی انجام – سعید کرمی – ناظر داوری: محمد حسین اسدی

پیام توس مشهد – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

بهمن ممشلی – رضا رایجی – عارف تاجیک – جمیل اونق – ناظر داوری: سید احمد موسوی

چوکا تالش – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه پوریاولی تالش

عباس خلیلی – سعید محمدی – مجید افتخاری – محمد معافی – ناظر داوری: محمد دوستی

آبی پوشان امید  تهران – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه بعثت تهران

میثم دستجردی – محمدرضا اخلاقی – حسین نوفعله – سید اکبر حسینی – ناظر داوری: وحید مالکی

شهدا رزکان البرز – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج

حسین بوجاری – سامان سحاب منش – محمدمتین مصباحی – محمد مولوی – ناظر داوری: دانیال مرادی

مناطق نفت خیزجنوب – شهیداورکی اسلامشهر – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهدانفت گچساران

حمید طیب – امیر علی اورسجی – جعفر مهاوی – قاسم مزرعه – ناظر داوری: سعادت الله باغبانی

پنجشنبه ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۰

نیروی زمینی تهران  – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران

سید ابراهیم موسوی – علیرضا طاهری – مهران عکاشه – وحید بایش – ناظر داوری: فرشید افشار

نود ارومیه – پاس همدان – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی ارومیه

ناصر جنگی – فرید شرفی – کیوان علی نژادیان – سیاوش خالقی – ناظر داوری: صادق نوری

اسپاد تهران – فولادنوین اهواز – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام رضا (ع) تهران

علی‌اصغر افروزه – کیارش کیومرثی – محمدرضا نصیرلو – سید مجتبی حسین نژاد – ناظر داوری: بهرام مهرپیما

ون پارس اصفهان – شهرداری نوشهر – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه فولادشهر

محسن مرادیان – رمضان رضایی مقدم – یاسر جهانبازی – سامان گودرزی – ناظر داوری: محمد حسن ابراهیمی

شهید قندی یزد – اترک بجنورد – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه نصیری یزد

امیرسجاد فتوحی – مسعود شیرانی – نوید عسگری – حسین حیدری – ناظر داوری: مهدی موسی پور

مس نوین کرمان – مهیار ایمان سبزشیراز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهرداری کرمان

عباس کارگر – سعید وطن پرستان – میثم فانی زاده – بهنام جعفری – ناظر داوری: مجید معماری

خلیج فارس ماهشهر – عقاب تهران – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهدا ماهشهر

محمد اکبریان – امید شریفی مطلق – مصطفی دریانورد – ابوالفضل خوب نژاد – ناظر داوری: سید حسن موسوی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.