وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مسابقات هفته چهاردهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروداسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته چهاردهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

سپیدرود رشت – مس نوین کرمان – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

هادی صحرایی – امین عمویی – داوود عروجلو – مهدی احمدی – ناظر: بابک وسیله بر

شهرداری همدان – شهرداری بندرعباس  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

غلامرضا قلیچ خانی – شهریار جباری – ناصر صالحی – وحید صفری – ناظر: محمدحسین ابراهیمی

ویستا توربین تهران – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران

عباس خلیلی – مهران مصطفوی – سجاد عباسی – میلاد واحدی – ناظر: سجاد عبدوس

محتشم تبریز – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهرداری تبریز

مصطفی عزیزی – رسول بابایی – مهدی دوستی – محمود بهرامی – ناظر: ایرج امین‌فر

اتحاد کامیاران – نفت و گاز گچساران  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه آزادی کامیاران

آیت صادقی – کوروش صارمی – سامان قلاوند – یاسر بابایی – ناظر: مهرداد ذهبی

امید گناوه – ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه سراجی گناوه

عقیل جهانبازی – مسلم شاهقلیان – مجتبی طاهری – جواد رنجبر – ناظر: قاسم واحدی

فولادنوین اهواز – اسپاد تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

سجاد یاری – مسعود آزادی پور – احمد دوستکی – صابر بادپا – ناظر: حسین غلامی

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

شهرداری بم –  مس شهربابک  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه ارگ جدید بم

علی عرب – روح الله تیموری – علیرضا برزگر – مسعود غلام‌حسین زاده – ناظر: مهدی موسی پور

سردار بوکان – شهدا بابلسر  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

جواد بیگدلی – هاشم خدابنده لو – محمد عبدلی – حسین گنج خانلو – ناظر: ایرج ساعدی

شمس آذر قزوین – اترک بجنورد  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

حجت قیانوری – محمد حیدری – فرزاد ولی ابرقویی – محمد مولوی – ناظر: فرشید افشار

میلاد مهر تهران – شهیدقندی یزد  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر

جواد بختیاری – سجاد ایران پور – پیمان نادری – محسن بختیاری – ناظر: بهرام کیانی

عقاب تهران – پاس همدان  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

محمد معافی – امین اسکندری – کیارش کیومرثی – محمدحسین یحیی زاده – ناظر: علیرضا رجبلو

شهرداری ماهشهر – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر

امیر ایار – سجاد نجفی نژاد – علی معصومی – بهزاد بارانی – ناظر: سعادت الله باغبانی

شاهین بندرعامری – نفت امیدیه  – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدا اهرم

علی سام – صدرالله صفری – رضا لیلامی – حجت حیدری – ناظر: صفدر احمدی

اسامی داوران مسابقات هفته چهاردهم لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.