وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران مسابقات هفته ۲۲ لیگ دو

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروداسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور مشخص شد.

اسامی داوران قضاوت کننده در این هفته از رقابت‌ها به شرح زیر است:

پنجشنبه ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۲

سپیدرود رشت – نود ارومیه – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه سردارجنگل رشت

محمد معافی – کیارش کیومرثی – سینا کوچکی – سید مجتبی حسینی نژاد – ناظر داوری: مرتضی علوی

شهید اورکی اسلامشهر – پانیک تالش – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر

سید ابراهیم موسوی- مجتبی ظاهری – مجید عالی‌پور – وحید بایش – ناظر داوری: حیدرعلی صیامیان

مس سونگون – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه یادگار امام تبریز

امیر معصومی – سید مسلم رحیم خانی – سعید دلیر – سینا عزیزی – ناظر داوری: فرزاد معبودی

اسپاد الوند تهران – فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه امام رضا(ع) تهران

محمد رامیان – حسین نوفعله – مسعود دیواندری – میلاد اصغری – ناظر داوری: محمد بوالحسنی

فولاد هرمزگان – اترک بجنورد – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه فارس بندرعباس

محمدرضا عسگری – محمدجواد مستعلی زاده – حامد شیبانی – احسان نوراللهی – ناظر داوری: حمیدرضا پایدار

پاس همدان – ایمان سبز شیراز – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

علی بوالحسنی – سامان قلاوند – مهدی خسروی – یاسر بابایی – ناظر داوری: ایرج ساعدی

آدینه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۲

شهدای بابلسر – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

مهدی احمدی – محمد حمزه‌ای – فرزاد ولی ابرقویی – فرشاد رهنماییان – ناظر داوری: بهرام نقوی

شهرداری ماهشهر – شهرداری نوشهر  – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر

رضا کریمی – رمضان رضایی مقدم – محسن عباسی سبوکی – محسن مرادیان – ناظر داوری: مجید شمس

شهید قندی یزد – کیان سام بابل – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد

امیر شریفی – علی فغانی – محمدرضا خالق زاده – رضا بیگی – ناظر داوری: علیرضا جلالی

شهدای رزکان کرج – مس نوین کرمان – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه انقلاب کرج

حسین گنج خانی – امیرعلی اورسجی – مهران عکاشه بابادی جواد بیگدلی – ناظر داوری: حمیدرضا رحیمی

شاهین تابان بوشهر – آریو اسلامشهر – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

احسان رهنورد – سیروس افروزه پور – مصدق شریفیان – میثم نظری – ناظر داوری: محمدرضا امینی

نیروی زمینی تهران – داماش گیلان – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران

رسول شهیدی – پیمان نادری – اسماعیل تقربی – محمدحسین سبکتکین – ناظر داوری: ایرج احمدی

شهرداری بم – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه فجر بم

محمدعلی یعقوبی – عباس یعقوبی – مهدی اکبرزاده – مهزیار محمدی پور – ناظر داوری: مجید روغنی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 17 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.