وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته بیست و سوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور مشخص شد.

اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات این هفته به شرح زیر است:

یکشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۲

ایمان سبز شیراز – سپیدرود رشت – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه حافظیه شیراز

مجتبی کرمی – مصطفی دریانورد – مجتبی بهارستانی – هادی هنرمند – ناظر داوری: وحید مالکی

ویستاتوربین تهران – اترک بجنورد – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران

فرهاد امینی – علیرضا طاهری – مسعود دیواندری – سید اکبر حسینی – ناظر داوری: محمدحسین ابراهیمی

بعثت کرمانشاه – فولاد هرمزگان – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه آزادی کرمانشاه

بهزاد بارانی – علی معصومی – میلاد همتی – میلاد حاتمی – ناظر داوری: ایرج ساعدی

فولاد نوین اهواز – مس سونگون – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

ایمان کهیش – سجاد باباخانی – مسعود مرادزاده – امیرحسین یزدانی – ناظر داوری: مهدی پاکزاد

نود ارومیه – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهید باکری ارومیه

مهدی جبرئیلی – حجت حیدری – علی شکری – میلاد شادمانی – ناظر داوری: محمد دوستی

پانیک تالش – پاس همدان – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه پوریای ولی تالش

حمید قیصری – حمیدرضا آذرنیاد – هادی ابراهیمی – محمد آمره – ناظر داوری: حسین عرب براقی

دوشنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۲

کیان سام بابل –  شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه هفت تیر  بابل

مصطفی مناجاتی‌پور – متین دلخواه احمدی – مصطفی مسعودی پارسا – مصطفی شبرنگی – ناظر داوری: علی اکبر جهانی

آریو اسلامشهر – مس نوین کرمان – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر

احمد رمضان‌خواه – محمد ایمانی – محمد فلاح – محمد رجبی – ناظر داوری: ایرج احمدی

شهرداری نوشهر – شهید قندی یزد – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهدا نوشهر

میثم صفاری – محمدرضا اسدی – عارف تاجیک – مهدی طاهری – ناظر داوری: عباس مهدی‌زاده

نفت و گاز گچساران – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران

منصور شیخی – یعقوب صیتی – جاسم هاشمی – میلاد رحیم دشتی – ناظر داوری: حسین غلامی

شهرداری بندرعباس – شهرداری ماهشهر –  ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

احسان اکبری – وحید هلیرودی – علیرضا برزگر – امیر اسماعیلی مقدم – ناظر داوری: قاسم واحدی

شهرداری بم –  شهدای رزکان البرز – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه فجر بم

رضا کریمی – صدرالله صفری – جمشید خلیلی – سامان گودرزی – ناظر داوری: حمیدرضا پایدار

داماشیان رشت – شهدای بابلسر – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه سردارجنگل رشت

حسین اسماعیلی – امین عمویی – علیرضا امراللهی فرد – علی بخشیان – ناظر داوری: مهدی الوندی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.