وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

سه شنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۰

شهرداری ماهشهر – مس شهربابک – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  شهدا ماهشهر

امیر ایار – سجاد نجفی نژاد – علی معصومی – صابر بادپا – ناظر: حسین غلامی

عقاب تهران – شهدا بابلسر – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران

شبیر بهروزی –  شهریار جباری – محمدرضا اخلاقی – غلامرضا قیچ خانی – ناظر: محمد دوستی

شهرداری بم – شهیدقندی یزد– ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  فجر بم

احمد محمدی – رضا حیدری  – امین قدیری – میثم رفیعی – ناظر: محمدرضا اخلاقی

سردار بوکان – شاهین بندرعامری تنگستان  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  باکری ارومیه

مهدی جبرئیلی – علیرضا شهری – حسن یعقوبی – امیر پورفتحی – ناظر: ایرج ساعدی

شمس آذر قزوین – پاس همدان  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  سردارآزادگان قزوین

بهمن ممشلی – مجتبی غریب – امید کمی – محسن معقولی – ناظر: رامین عرفانیان

اترک بجنورد – نیروی زمینی تهران  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  ۱۹ مهر بجنورد

سعید رضایی – علیرضا صیاد – مسعود دهقان – علی جمعه – ناظر: مختار مهدوی

میلادمهر تهران – نفت امیدیه  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  شهدا اسلامشهر

عبدالحسین باستان – محمدسینا رعنایی – مهدی نگرانی – علی محمدی پور – ناظر: مجید روغنی

چهارشنبه ۹ تیرماه ۱۴۰۰

سپیدرود رشت – علم و ادب تبریز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  سردارجنگل رشت

عباس خلیلی – مهران عبدلی – مهران مصطفوی – حسین گنج خانی – ناظر: صادق نوری

ایرانجوان بوشهر-  اسپاد تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  شهیدمهدوی بوشهر

بهروز محمدی مطلق – روح الله نیازی – سیروس افروزه پور – ابوالفضل خوب نژاد – ناظر: محمد حسین معتمدی فر

آوالان کامیاران – شهرداری بندرعباس– ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  ملک نیا سنندج

هادی علی نیافر – کوروش صارمی – مسعود مرادی – یاسر بابایی – ناظر: مهرداد ذهبی

فولادنوین اهواز – مس نوین کرمان  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز

امید جمشیدی – بهروز عالمی روشن – محسن دوستان – حجت قیانوری – ناظر: صفدر احمدی

ویستا توربین تهران – ملی حفاری اهواز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  غدیر تهران

وحید زمانی – بهمن عبداللهی – مسلم شاهقلیان – جواد رنجبر – ناظر: بابک وسیله بر

شهرداری همدان – امید گناوه – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  حاجی بابایی همدان

مهدی اجاقی – امین عمویی – محمود گل محمدی – نیما خان احمدی – ناظر: محمدحسین ابراهیمی

محتشم تبریز – نفت و گاز گچساران  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  توانا (شهرداری) تبریز

وحید درازیان – داریوش کمری – محمد علی پروانه – پوریا میرویسی – ناظر: نظم مولودی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.