وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

سه شنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۰

شهرداری ماهشهر – مس شهربابک – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  شهدا ماهشهر

امیر ایار – سجاد نجفی نژاد – علی معصومی – صابر بادپا – ناظر: حسین غلامی

عقاب تهران – شهدا بابلسر – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران

شبیر بهروزی –  شهریار جباری – محمدرضا اخلاقی – غلامرضا قیچ خانی – ناظر: محمد دوستی

شهرداری بم – شهیدقندی یزد– ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  فجر بم

احمد محمدی – رضا حیدری  – امین قدیری – میثم رفیعی – ناظر: محمدرضا اخلاقی

سردار بوکان – شاهین بندرعامری تنگستان  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  باکری ارومیه

مهدی جبرئیلی – علیرضا شهری – حسن یعقوبی – امیر پورفتحی – ناظر: ایرج ساعدی

شمس آذر قزوین – پاس همدان  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  سردارآزادگان قزوین

بهمن ممشلی – مجتبی غریب – امید کمی – محسن معقولی – ناظر: رامین عرفانیان

اترک بجنورد – نیروی زمینی تهران  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  ۱۹ مهر بجنورد

سعید رضایی – علیرضا صیاد – مسعود دهقان – علی جمعه – ناظر: مختار مهدوی

میلادمهر تهران – نفت امیدیه  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  شهدا اسلامشهر

عبدالحسین باستان – محمدسینا رعنایی – مهدی نگرانی – علی محمدی پور – ناظر: مجید روغنی

چهارشنبه ۹ تیرماه ۱۴۰۰

سپیدرود رشت – علم و ادب تبریز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  سردارجنگل رشت

عباس خلیلی – مهران عبدلی – مهران مصطفوی – حسین گنج خانی – ناظر: صادق نوری

ایرانجوان بوشهر-  اسپاد تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  شهیدمهدوی بوشهر

بهروز محمدی مطلق – روح الله نیازی – سیروس افروزه پور – ابوالفضل خوب نژاد – ناظر: محمد حسین معتمدی فر

آوالان کامیاران – شهرداری بندرعباس– ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  ملک نیا سنندج

هادی علی نیافر – کوروش صارمی – مسعود مرادی – یاسر بابایی – ناظر: مهرداد ذهبی

فولادنوین اهواز – مس نوین کرمان  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز

امید جمشیدی – بهروز عالمی روشن – محسن دوستان – حجت قیانوری – ناظر: صفدر احمدی

ویستا توربین تهران – ملی حفاری اهواز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  غدیر تهران

وحید زمانی – بهمن عبداللهی – مسلم شاهقلیان – جواد رنجبر – ناظر: بابک وسیله بر

شهرداری همدان – امید گناوه – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  حاجی بابایی همدان

مهدی اجاقی – امین عمویی – محمود گل محمدی – نیما خان احمدی – ناظر: محمدحسین ابراهیمی

محتشم تبریز – نفت و گاز گچساران  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه  توانا (شهرداری) تبریز

وحید درازیان – داریوش کمری – محمد علی پروانه – پوریا میرویسی – ناظر: نظم مولودی

اسامی داوران هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.