وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروداسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ دو مشخص شد.

به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ اسامی داوران قضاوت کننده در این هفته از رقابت‌ها به شرح زیر است:

*یکشنبه ۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲

سپیدرود رشت – پانیک تالش – ساعت ۱۶ – ورزشگاه سردارجنگل رشت

سعید ایران نژاد – امیر غفوری – حسن حدودی – میلاد مجیدی – ناظر داوری: مرتضی کاظمیان

اترک بجنورد – فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه تختی بجنورد

بهمن ممشلی – کامران سعیدی – رضا رایجی – مصطفی شبرنگی – ناظر داوری: موسی الرضا ارغوانی

شهید اورکی اسلامشهر- بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۶ – ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر

مجتبی رحیمی – متین مصباحی – میثم ترک جوکار – معین فرشته خو – ناظر داوری: تورج عیوض محمدی

سپیدرود رشت – پانیک تالش – ساعت ۱۶ – ورزشگاه سردارجنگل رشت

سعید ایران نژاد – امیر غفوری – حسن حدودی – میلاد مجیدی – ناظر داوری: مرتضی کاظمیان

مس سونگون –  نود ارومیه – ساعت ۱۶ – ورزشگاه یادگار امام تبریز

علی محمدی پور – مهدی نگرانی – حسن رحمتی زاده – مهدی راحل – ناظر داوری: فرزاد معبودی

اسپاد الوند تهران –  ایمان سبز شیراز – ساعت ۱۶ – ورزشگاه امام رضا(ع) تهران

محمد میرزازاده – عباس عسگری – رضا کاویار – علی کعبی – ناظر داوری – حسین طالقانی

فولاد هرمزگان – ویستاتوربین تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

رضا رفیق – نذیر احمد حسین زهی – امیرحسین غرابی – رضا علیزاده – ناظر داوری: علیرضا جلالی

*دوشنبه ۴ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲

شهدای بابلسر – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر

پیمان پاپی – علی اصغر فرح پور – مجتبی عرب براقی – محمد رمضانی – ناظر داوری: محمدحسین اسدی

شهدای رزکان کرج – آریو اسلامشهر – ساعت ۱۶ –  ورزشگاه انقلاب کرج

حسین امیدی – مجتبی ظاهری – مجید عالیپور – یونس محمودی – ناظر داوری: حسین خانبان

نیروی زمینی تهران – شهرداری بم – ساعت ۱۶ – ورزشگاه غدیر تهران

میلاد نور – پیام نصیری – مجتبی خواجه‌ای – میلاد رحیمی دشتی – ناظر داوری: دانیال مرادی

مس نوین کرمان –  کیان سام بابل- ساعت ۱۶ –  ورزشگاه شهرداری کرمان

سید حسین حسینی – محمد سعید ساعدی – محمدجواد رئیسی – مهدی حقانی – ناظر داوری: مجید معماری

شاهین تابان بوشهر  –  شهرداری نوشهر  – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

مجتبی افرا – ابراهیم نیکنام – سیروس افروزه پور – میثم نظری – ناظر داوری: جواد شرفی

شهید قندی یزد –  شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد

امیرحسین یزدانی – رمضان رضایی مقدم – محسن عباسی سبوکی – سامان گودرزی – ناظر داوری: مهدی موسی پور

شهرداری ماهشهر – داماشیان رشت – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر

احمد محمدی – مسعود شیرانی – حمیدرضا سرتاج – میثم رفیعی – ناظر داوری: اسماعیل آمری

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + پانزده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.