وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ دسته دوم اعلام شدند

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودتیم های داوری مسابقات هفته سیزدهم لیگ دسته دوم کشور معرفی شدند.

به گزارش سایت سپیدرود، اسامی داوران قضاوت کننده در این هفته از رقابت‌ها به شرح زیر می‌باشد:

سه‌شنبه ۲۶ دی‌ماه ۱۴۰۲

آریان همدان – کیا تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
میلاد رحیم دشتی، عباس میاحی، میلاد آل‌خمیس، سیدحسین موسوی، ناظر داوری: فرزاد بهرامی

کویر مقوا تهران – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۴ – ورزشگاه نفت تهرانسر تهران
فرهاد امینی، محمد عبدلی، وحید قاسمی، اسماعیل نیساری، ناظر داوری: بابک داوری

اترک بجنورد – شهرداری نوشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی بجنورد
الیاس صارمی، متین دلخواه احمدی، مصطفی رضائیان، امیرحسین صباغ، ناظر داوری: محمد حسین اسدی

شهید قندی یزد – شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهید نصیری یزد
فرشید محامدی، محمد سعید ساعدی، محمد رشید، اسماعیل خودستان، ناظر داوری: علیرضا جلالی

نیکا پارس چالوس – نود ارومیه – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای تجن کلا چالوس
فرهاد قاسمی، داوود عروجلو، علی فراهانی، رئوف سیفی، ناظر داوری: مرتضی علوی

اسپاد الوند تهران – فولاد هرمزگان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه بعثت تهران
حامد رنجبر صولتی، سامان سحاب منش، امین سخایی، علی نیکو، ناظر داوری: مجید شمس

شناورسازی قشم – پتروپالایش شازند – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه پی پشت قشم
میثم نظری، سامان انبازپور، سعید محمودی، فرج‌الله اسماعیلی، ناظر داوری: سعادت‌الله باغبانی

چهارشنبه ۲۷ دی‌ماه ۱۴۰۲

فولادنوین اهواز – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

علی سام، علی فرزان‌منش، محمدرضا بیژنی، امیرحسین یزدانی، ناظر داوری: حسین غلامی

شهرداری بم – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه فجر بم
امیر سجاد فتوحی، پیمان نادری، عباس عسگری، حسین حیدری، ناظر داوری: علی صباحی

ستارگان بهمن جوان – شهدای بابلسر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه مرغوبکار تهران
شبیر بهروزی، مهدی سیفی، محسن سلطانی، میثم دستجردی، ناظر داوری: تورج عیوض محمدی

چوکای تالش – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه پوریای ولی تالش
محمد حسین یحیی‌زاده، کیارش کیومرثی، سامان لزر سلیمانی، محمدمهدی جعفری، ناظر داوری: فرزاد معبودی

شهدای ساری – پاس همدان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا ساری
پیمان پاپی، محمدرضا اسدی، علی اسدی، محمد رمضانی، ناظر داوری: عباس مهدی‌زاده

تهران یاسا – آینده سازان اردبیل – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شباهنگ شهریار
محمد رامیان، محمدرضا اخلاقی، اسماعیل دوشا، امیر ملکی، ناظر داوری: حمیدرضا رحیمی

شهرداری بندرعباس – شهدای رزکان البرز- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
محمد کاظم بحرینی، علیرضا برزگر، حامد شیبانی، احسان نوراللهی، ناظر داوری: حمیدرضا پایدار

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.