وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته نخست دور برگشت لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروداسامی داوران قضاوت کننده در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه کشور مشخص شد.

اسامی داوران قضاوت کننده در این هفته از رقابت‌ها به شرح زیر می‌باشد:

چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

شهرداری بندر عباس – سپید رود رشت – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس هرمزگان
رضا درویشی نسب، مجتبی بهارستانی، مصطفی دریانورد، ابراهیم شهابی، ناظر: قاسم واحدی

ستارگان بهمن جوان – شهرداری بم – ساعت ۱۵ – ورزشگاه مرغوبکار تهران
علی کعبی، اسماعیل تقربی، علیرضا آقابابایی، حسین حیدری، ناظر: براتعلی مولوی

چوکای تالش – آینده سازان اردبیل – ساعت ۱۵ – ورزشگاه پوریای ولی تالش
رضا براتی، امین عمویی، محمد امین حمزه‌ای، امیر ارسلان عدالت، ناظر: علی دودانگه

کیان سام بابل – شهدا رزکان البرز – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدا ساری
مهدی راحل، مهدی غیبی، پویا خشنود، شاهین عابدی، ناظر: محمد حسین اسدی

پاس همدان – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
میلاد کهزادی، فرشید ساعدی، سالار استاد رحمانی، فرشاد اجاقی، ناظر: جمشید دانش مهر

یاران سلامت ایرانیان – شهدا بابلسر – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
حسین امیدی، مجید عالی‌پور، مجتبی ظاهری، امیرحمزه موسوی، ناظر: عبدالعلی شکرگذار

فولاد نوین اهواز – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
سجاد یاری، احمد دوستکی، میلاد همتی، میلاد حاتمی، ناظر: یوسف اطمینان

پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

کویرمقوا تهران – آریان همدان – ساعت ۱۵- ورزشگاه  نفت تهرانسر تهران
محمد نصیری، سجاد عباسی، محمد عبدلی، رحمان کریمی، ناظر: حیدرعلی صیامیان

نیکا پارس چالوس – شهرداری نوشهر – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدا تجن کلا چالوس
رضا عادل، دانیال باشنده، اسماعیل احمدی، محمدحسین یحیی‌زاده، ناظر: بهرام نقوی

شهید قندی یزد – سرخ پوشان اطلس طلایی – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد
محمدرضا عسگری، حسن مهدی‌زاده، محمد جواد مولایی، معین باقری، ناظر: فرهاد خوشنواز

اسپاد الوند تهران – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
عنایت قوچ‌کانلو، رضا بیژنی‌‌نیا، ابراهیم فارسی، علی محمودی، ناظر: صادق نوری

اترک بجنورد – فولاد هرمزگان – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
جمیل اونق، رضا رایجی، عارف تاجیک، علی اکبر رحیمی، ناظر: عباس مهدی زاده

شاهین تابان بوشهر – کیا تهران – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه  متعاقبا اعلام می شود
منصور شیخی، جمیل محمدنیا، مجتبی خواجه‌ای، سید حسین موسوی، ناظر: رحیم مهرپیشه

شناورسازی قشم – نود ارومیه – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه  متعاقبا اعلام می شود
علی سام، سجاد باباخانی، جمشید خلیلی، امیرحسین یزدانی، ناظر: حسین غلامی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.