وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته نخست لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروداسامی داوران قضاوت کننده در هفته نخست رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

به گزارش سایت سپیدرود، فصل جدید رقابت های لیگ دسته دوم از روز شنبه هفته آینده ۲۹ آذرماه با برگزاری مسابقات گروه اول رسما آغاز خواهد شد. با نزدیک شدن به آغاز رقابت ها اسامی داوران مسابقات گروه اول و دوم نیز مشخص شد. اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

شنبه ۲۹ آذرماه ۹۹

شهرداری بندرعباس – شهرداری همدان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

احسان اکبری – محمد نجمی زاده – علیرضا برزگر – علی عرب – ناظر: قاسم واحدی

علم و ادب تبریز- ویستا توربین تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهیدسپهبد سلیمانی تبریز

فرهاد امینی – اصغر ملکی – مهران مصطفوی – اسماعیل نیساری – ناظر: فرزاد معبودی

ملی حفاری اهواز- امید گناوه – ساعت ۱۴:۱۵ – استادیوم اختصاصی ملی حفاری

آیت صادقی – کوروش صارمی – حجت محمدی – حمید جودکی – ناظر: صفدر احمدی

یکشنبه ۳۰ آذرماه ۹۹

مس نوین کرمان – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

امیر آرمند – میثم باهوش – مهدی اکبر زاده – محمدعلی یعقوبی – ناظر: محمدرضا امینی

اسپاد تهران- فولادنوین اهواز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه کشوری تهران

مصطفی عزیزی – رسول بابایی – مهدی دوستی – محمود بهرامی – ناظر: رامین عرفانیان

نفت و گاز گچساران – اتحاد کامیاران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران

علی آقاجری – امید شریفی مطلق – فرزاد ایمانی نژاد – رضا درویشی نسب – ناظر: جواد شرفی

ایرانجوان بوشهر – محتشم تبریز – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر

سعید کیانی – حسین بهوندی – پیام نصیری – میلاد نور – ناظر: رحیم مهرپیشه

گروه دوم:

دوشنبه اول دی ماه ۹۹

مس شهربابک – شهرداری بم – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای مس شهربابک

امیرحسین یزدانی – محمدرضا بیژنی – رضا لیلامی – حجت حیدری – ناظر: مجید روغنی

شهدا بابلسر – سردار بوکان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای سیمرغ (کیاکلا)

بهمن ممشلی – کامران سعیدی – امید کمی – محسن معقولی – ناظر: سعید بخشی زاده

اترک بجنورد – شمس آذر قزوین – ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی بجنورد

علی اصغر افروزه – عباس شیرزادی – محمدرضا طبری – محمد معافی – ناظر: محمدحسین اسدی

شهیدقندی یزد – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهیدنصیری یزد

میثم رفیعی – حامد شریفیان – مرتضی باقری – محسن بختیاری – ناظر: مهدی موسی پور

نیروی زمینی تهران – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران

رسول اولیایی – هادی ابراهیمی – محمدرضا حسینی – ایمان احمدی – ناظر: مختار مهدوی

پاس همدان – عقاب تهران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

محمد رامیان – میلاد قنبری – ناصر صالحی – غلامرضا قلیچ خانی – ناظر: محمدحسین ابراهیمی

نفت امیدیه – شاهین بندرعامری بوشهر – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

سجاد یاری – سجاد نجفی نژاد – علی معصومی – بهزاد بارانی – ناظر: سعادت الله باغبانی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.