وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اسامی داوران هفته هجدهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته هجدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

دوشنبه ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۱

سپیدرود رشت – آبی پوشان امید تهران – ساعت۲۰:۱۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

مهدی نورمحمدی – مسلم رحیم خانی – افشین شهبازی – امیر معصومی – ناظر داوری: سعید بخشی زاده

پیام توس خراسان – شهدای رزکان البرز – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

میثم رفیعی – مرتضی رجال زاده – حمیدرضا سرتاج – علی کعبی – ناظر داوری: حاتم بک پور

اترک بجنورد –  ون پارس نقش جهان – ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد

رئوف سیفی – محمد حمزه‌ای – محمود گل‌محمدی – علی بخشیان – ناظر داوری: مختار مهدوی

شهید قندی یزد – مس نوین کرمان – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه شهید نصیری یزد

امیرحسین یزدانی – صدرالله صفری – سجاد باباخانی – سعید فولادی – ناظر داوری: موسی الرضا ارغوانی

شهرداری نوشهر – اسپاد تهران – ساعت ۲۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود

مجتبی رحیمی – حسن یوسفی صفت – مهدی یوسف زاده – امیرمحمد فتحی نژاد – ناظر داوری: بابک عباسقلی زاده

عقاب تهران – نود ارومیه – ساعت ۲۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود

سعید لهراسبی – محمدرضا اخلاقی – متین قیدی – میلاد اصغری – ناظر داوری: ایرج احمدی

فولاد نوین اهواز – خلیج فارس بندرماهشهر – ساعت ۲۰:۱۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد

ایمان شاه ولی – مجتبی خواجه‌ای – یعقوب صیتی – میلاد رحیم دشتی – ناظر داوری: عبدالرسول استاد زاده

پاس همدان – شاهین بندرعامری – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان

فرزاد منصوری – فرشید ساعدی – جلال محمدی – میلاد کهزادی – ناظر داوری: جمشید دانش مهر

سه شنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۱

شهرداری بندرعباس – شهرداری بم – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

رضا رفیق – نذیر احمد حسین زهی – رسول کابلی – محسن خدادادی – ناظر داوری: مجید روغنی

شهید اورکی اسلامشهر – چوکای تالش – ساعت ۲۰ – ورزشگاه شهدای اسلامشهر

ایمان احمدی – هادی ابراهیمی – محمدرضا حسینی – حمید قیصری – ناظر داوری: مرتضی کریمی

شهرداری بندرماهشهر – مناطق نفت خیز جنوب – ساعت ۲۰ – ورزشگاه شهدای بندر ماهشهر

علی آقاجری – مصطفی دریانورد – مجتبی بهارستانی – حمیدرضا انصاری – ناظر داوری: البرز حاجی پور

ایرانجوان بوشهر – نیروی زمینی تهران – ساعت ۲۰ – ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر

روح الله پناهی – مهرداد مختاری – سیروس افروزه پور – حمید محنایی – ناظر داوری: جواد شرفی

بعثت کرمانشاه – شهدای بابلسر – ساعت ۲۰:۲۰ – ورزشگاه آزادی کرمانشاه

آیت صادقی – حجت محمدی – مهدی خسروی – یاسر بابایی – ناظر داوری: ایرج ساعدی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.