وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

استعفای حق شناس را نمی پذیرم / با همدلی مشکلات سپیدرود حل می شود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به رد استعفای سهیل حق شناس گفت: برای کمک به حل مشکلات سپیدرود نیاز به یک همدلی استانی داریم.

به گزارش سایت سپیدرود، سید مهدی آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت: استعفای سهیل حق شناس را قبول نمی کنم و باید در روزهایی که سپیدرود شرایط خوبی ندارد با همدلی و اعتماد به یکدیگر مشکلات را برطرف کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت ابراز داشت: سهیل سرمایه سپیدرود است و استعفای او یک کار حرفه ای بود که دست باشگاه را برای تصمیم گیری باز گذاشت و ما هم تا جایی که منافع تیم به خطر نیفتد از اوحمایت می کنیم اما برای حل تمام مشکلات سپیدرود نیازمند یک همدلی بزرگ در بین تمامی مسئولین استانی و شهری و جامعه فوتبال هستیم.

وی افزود: سپیدرود در ابتدای فصل در شرایط عجیب و غریبی راهی مسابقات شد و بدهی ۱۰ میلیاردی و بسته بودن پنجره از یک سو و عدم حل شدن مشکل مالکیتی و دو سقوط پیاپی شرایط را به مرحله ای رسانده بود که حتی احتمال عدم شرکت در بازی های لیگ قوت گرفته بود.

آقازاده گفت: متاسفانه پس از صعود سپیدرود به لیگ برتر تمام عواملی که منجر به این صعود شده بود کم کم از بدنه تیم کنار گذاشته شدند و کسانی که کمترین نقش را در موفقیت های سپیدرود نداشتند اطراف تیم جمع شدند و به عشق دیده شدن در فضای لیگ برتر و برجا گذاشتن بدهی های میلیاردی کار را به اینجا رساندند.

مدیرعامل سپیدرود رشت با بیان اینکه تیم های ریشه داری مثل سپیدرود باید همیشه متکی بر نیروهای بومی خود باشد گفت: ما امسال با تکیه بر داشته های خود سعی کردیم از تمام ظرفیت های سپیدرود استفاده کنیم و بدون تعارف می گویم که اگرتعصب سپیدرودی نبود هرگز این تیم راهی مسابقات نمی شد.

وی بیان کرد: سپیدرود شرایط خوبی ندارد و خطر از این تیم دور نشده است و درست است که ما پنجره را باز کردیم اما تا نیم فصل گروهی دیگر از طلبکاران فصول گذشته با ثبت شکایت های تازه آن را بستند و برای باز کردن آن نیازمند حمایت مالی هستیم و همچنین هزینه های لجستیکی مانند بلیط هواپیما و هتل و البسه با قیمت های جدید کمرشکن شده و کار را برای ما سخت کرده است.

آقازاده خاطر نشان کرد: سعی کردیم با اعمال صرفه جویی در تمام مسایل جلوی ریخت و پاش های گذشته را بگیریم و در نتیجه اقتصادی ترین تیم چند سال اخیر را موفق شدیم ببندیم با بالاترین کیفیت فنی و امروز همه عقیده دارند که سپیدرود در حد یک تیم خوب لیگ یکی بازیکن دارد و اینجا از تمام کسانی که به عشق سپیدرود و برای ادای دین با حداقل قرارداد به تیم پیوستند تشکر می کنم.

مدیرعامل سپیدرود تصریح کرد: ما در ابتدای فصل با تسویه حساب قطعی حدود ۲ میلیارد تومان از بدهی های گذشته سپیدرود را کم کردیم که معتقدم در شرایط سقوط کار بسیار بزرگی بود و در بخش پشتیبانی مانند سفر، هتل، پرواز در حد بسیار مطلوب و حرفه ای در حد نام سپیدرود سعی کردیم همه چیز مطلوب و آبرومندانه انجام شود و این هفته هم بخش دیگری از قرارداد بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: اینکه امروز با همدلی خانواده سپیدرود توانستیم از یک بحران بزرگ فاصله بگیریم به معنای این نیست که همه چیز گل و بلبل شده است و بلایی که در سال های اخیر بر سر سپیدرود آورده اند بسیار بزرگ تر از آن است که به سادگی بتوان از آن عبور کرد و باید تمام مسئولان دست کمک و یاری به ما بدهند و همتی استانی می خواهد تا سپیدرود دوباره به آرامش برسد.

آقازاده با درخواست از مسئولین برای حل مشکل مالکیتی و مالی سپیدرود، گفت: من از استاندار و فرماندار محترم، نمایندگان محترم مجلس، مدیرکل ورزش و جوانان و رییس هیئت فوتبال استان می خواهم تا به کمک سپیدرود بیایند و مساله مالکیتی این تیم را حل کنند.

مدیرعامل سپیدرود گفت: ما برای رسیدن به ساحل آرامش کار بزرگی در پیش داریم و از دکتر نوبخت که در جلسه هفته گذشته قول های خوبی به ما دادند درخواست می کنیم که دست قدیمی ترین تیم گیلان زمین را بگیرند و با لطفی که همیشه به سپیدرود داشتند یک بار برای همیشه مشکل مالی ما را حل کنند.

وی ابراز داشت: نباید سپیدرود را فقط یک تیم فوتبال دید و میراث فرهنگی و بخشی از خاطره جمعی و هویت مردم این شهر است و امسال درست در نقطه ای قرار داریم که می توانیم به روزهای خوب برسیم یا خدای نکرده اتفاقات نامطلوبی برای تیم بیفتد و بازهم درخواست می کنم تا مسئولان سپیدرود را برای رهایی از این بحران حمایت کنند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سه =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.