وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اطلاعیه سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد برگزاری مسابقات فصل آینده

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سازمان لیگ فوتبال ایران در خصوص برگزاری مناسب و شایسته مسابقات باشگاهی فوتبال ایران اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران، بعد از نشست امروز جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران که با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون برگزار شد. سازمان لیگ اطلاعیه ای در خصوص برگزاری مسابقات باشگاهی در فصل آینده به شرح زیر صادر کرد:

با توجه به اتفاقات اخیر در برگزاری مسابقات فوتبال در هفته پایانی لیگ برتر خلیج فارس و مسابقات پایانی جام حذفی و با عنایت به تاکیدات وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال و وفق مصوبات جلسه اخیر کمیسیون تامین نظم و امنیت مسابقات ورزشی شورای امنیت معطوف به نامه مورخ ۱۳۹۸/۳/۲۵ دبیر محترم شورای امنیت کشور، بدینوسیله مصوبات و الزامات مورد نظر بشرح زیر جهت رعایت دقیق آن در ورزشگاه ها اعلام می گردد تا بصورت کاملاً جدی و پیگیرانه توسط باشگاه ها، اجرایی و عملیاتی گردد.

بدیهی است سازمان لیگ بصورت کاملاً مصمم، در نظر دارد امور مذکور را قاطعانه نظارت، کنترل و پیگیری نماید و در صورت عدم تحقق موارد یاد شده، مسابقات تیم میزبان تا رفع مشکلات مذکور به نزدیکترین ورزشگاه استاندارد شهرستان همجوار و دارای امکانات تائید شده توسط سازمان لیگ منتقل خواهد شد و سازمان لیگ هیچ استثنایی نیز در این خصوص قائل نمی باشد.

۱- پیوست امنیتی، ابلاغی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ناظر به مقررات و آئین نامه های فیفا و کنفدراسیون آسیا، توسط باشگاه ها بطور الزامی رعایت و اجرایی شود.

۲- فرآیند بلیط فروشی توسط باشگاه ها و با کنترل و نظارت سازمان لیگ بطور صددرصد مکانیزه و الکترونیکی و اینترنتی با احراز هویت کد ملی برای تماشاگران و هواداران فوتبال و جانمائی با درج شماره صندلی (ناظر به مصوبه شورای امنیت کشور) برابر آئین نامه ابلاغی سازمان لیگ ، انجام شود.

۳- مشکلات زیر ساختی در حوزه ایمنی و امنیتی ورزشگاه و خدمات عمومی و رفتارهای هواداران برابر آئین نامه و مقررات موجود، از قبیل نصب صندلی و شماره گذاری، بلوک بندی استادیوم، ایمن سازی راهروها، ورود و خروج در شرایط عادی و اضطراری، نصب دوربین های مدار بسته، ایجاد اتاق نظارت و کنترل، سیستم اطفاء حریق، پیش بینی تخلیه اضطراری، محوطه سازی پارکینگ ها، ایجاد و یا تقویت امکانات رفاهی تا قبل از برگزاری مسابقات فصل پیش رو، گیت گذاری مبادی ورودی استادیوم ها برابر (بند ۲ مصوبه شورای امنیت کشور) و آئین نامه های ابلاغی سازمان لیگ رفع نقص گردد.

از کلیه باشگاههای محترم تقاضا دارد تمامی ابعاد موارد ابلاغ شده توسط شورای امنیت کشور با همکاری مقامات مسئول محلی اقدام نموده تا مشکلی برای میزبانی آنها حاصل نشود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.