وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام اسامی داوران هفته پانزدهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروداسامی داوران قضاوت کننده در هفته پانزدهم لیگ دسته دوم کشور مشخص شد.

برنامه مسابقات و اسامی داوران این هفته به شرح زیر می‌باشد:

چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲

سپیدرود رشت – کیان سام بابل – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهید عضدی رشت

رحمان کریمی، محمدرضا اسدی، محمد قوانلو، امید نقی‌لو، ناظر: حمید سیفی آذر

نیروی زمینی تهران – ستارگان بهمن تهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه غدیر ناجا تهران

محمد میرزایی، امیرعلی اورسجی، پیمان رضایی، رئوف سیفی، ناظر: ایرج احمدی

شهدا بابلسر – چوکا تالش – ساعت ۱۵ – ورزشگاه  شهید علیزاده بابلسر

هادی صحرایی، علیرضا امراللهی فرد، مجتبی عرب براقی، فرشاد رهنمائیان، ناظر: عباس مهدی‌زاده

شهدا رزکان البرز – پاس همدان – ساعت ۱۵ – ورزشگاه انقلاب کرج

محمود غلام‌‌حسین‌زاده، حامد انسانی، شهاب شاهرخی، مصطفی زارعی، ناظر: براتعلی مولوی

آینده سازان اردبیل – فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۵ – ورزشگاه  تختی اردبیل

محمد مهدی جعفری، حسین دامچی، بهتاش یداللهی، کیوان کریمان، ناظر؛ محمد دوستی

شهرداری بم – تهران یاسا – ساعت ۱۵ – ورزشگاه فجر بم

مهدی حقانی، محمد سعید ساعدی، محمد جواد رئیسی، اسماعیل خودستان، ناظر: حمیدرضا پایدار

شهرداری ماهشهر – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

امیرحسین یزدانی، محسن عباسی سبوکی، مسعود مرادزاده، سامان گودرزی، ناظر: سیدحسن موسوی

پنج‌شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲

کیا تهران – کویر مقوا تهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شباهنگ شهریار

علی محمدی پور حسین رحمتی‌زاده، سعید احدی، احمد رمضان‌خواه، ناظر: حمید نظری

بعثت کرمانشاه – اترک بجنورد – ساعت ۱۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

امیر بهرام بحرینی، یعقوب صیتی، جعفر مهاوی، نبی‌الله حافظی، ناظر: ایرج ساعدی

نود ارومیه – شهید قندی یزد – ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی ارومیه

امید جمشیدی، محمد متین مصباحی، احمد رضایتی آشنا، حامد رنجبر صولتی، ناظر: کریم اصغرزاده

پتروپالایش شازند – شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود

وحید صفری، علی مستوفی، حسین قاسملو، امیر ملکی، ناظر: محمد بوالحسنی

آریان همدان – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان

محمد رجبی، محمد راستی، علیرضا پهلوان، امیرحسین صادقی، ناظر: شاهو اصلانی

شهرداری نوشهر – شناور سازی قشم – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدا نوشهر

فرهاد قاسمی، محمدرضا خالق‌زاده، علیرضا محتشمی‌فر، رضا مجیدیان ثانی، ناظر: اکبر بخشی‌زاده

فولاد هرمزگان – نیکا پارس چالوس- ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

احسان اکبری، صالح عرب آبادی، وحید هلیرودی، رضا علیزاده، ناظر: صفدر احمدی

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سیزده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.