وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام اسامی داوران هفته پایانی لیگ دو

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اسامی تیم‌های داوری قضاوت کننده در مسابقات هفته بیست و ششم و پایانی لیگ دسته دوم کشور مشخص شد.

برنامه مسابقات و اسامی داوران به شرح زیر است:

دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

نیروی زمینی تهران – شهرداری بم – ساعت ۱۷ – ورزشگاه غدیر تهران

وحید درازیان، امین کرمی، مهدی دوستی، رحمان کریمی، ناظر: علی صباحی

شهدای بابلسر – ستارگان بهمن جوان – ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر

امیرحسین صباغ، علی فغانی، حسین باقری، رضا مجیدیان ثانی، ناظر: مرتضی علوی

شهرداری ماهشهر – چوکای تالش – ساعت ۱۷ – ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه

رسول اولیایی، محمد شمسی، حسین شیبانی، هادی هنرمند، ناظر: مجید شمس

پاس همدان – کیان سام بابل – ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان

فرشاد رهنمائیان، علی مصطفایی، علی اصغر فرح‌پور، محمد رمضانی، ناظر: فرزاد بهرامی

آینده سازان اردبیل – یاران سلامت ایرانیان – ساعت ۱۷ – ورزشگاه تختی اردبیل

سعید رحیمی مقدم، فرید شرفی، مرتضی باغبانی، سعید ایران نژاد، ناظر: اکبر بخشی‌زاده

سپیدرود رشت – فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهید عضدی رشت

امید جمشیدی، امین سخایی، محمد متین مصباحی، محمد امیرنژاد، ناظر: حمید سیفی آذر

شهدای رزکان البرز – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۷ – ورزشگاه انقلاب کرج

علی اصغر مومنی، امین اسکندری، امین سرایی، محمد حسین یحیی‌زاده، ناظر: صادق نوری

سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

کیا تهران – آریان همدان – ساعت ۱۷ – ورزشگاه بعثت تهران

پیمان کاظمی، کیارش کیومرثی، امیرحسین ابراهیمی، علی آمی سما، ناظر: فرشید افشار

بعثت کرمانشاه – کویر مقوا تهران – ساعت ۱۷ – ورزشگاه آزادی کرمانشاه

محمد باقر پورباقر، امیر غفوری، حسن حدودی، آرش محبی، ناظر: مهدی الوندی

شهرداری نوشهر – اترک بجنورد – ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهداء نوشهر

علی محمودی، رضا بیژنی‌نیا، ابراهیم فارسی، سینا مولایی، ناظر: عباس مهدی‌زاده

نود ارومیه – نیکا پارس چالوس – ساعت ۱۷ – ورزشگاه تختی ارومیه

فرشاد اجاقی، هیمن نوربخش، سالار استاد رحمانی، فرزاد معروفی، ناظر: کریم اصغرزاده

فولاد هرمزگان – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۷ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

امیر اسماعیلی مقدم، شهاب شاهرخی، عبدالقادر ایمانی، مهران رفیعی، ناظر: سیدحسن موسوی

پتروپالایش شازند – شناورسازی قشم – ساعت ۱۷ – ورزشگاه پترو شیمی مهاجران

ابوالفضل گرجی، سعید وطن پرستان، حسین دهقان نیری، عمران دهقانی، ناظر: امرالله طراح

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 19 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.