وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام برنامه هفته بیست و یکم تا بیست و چهارم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از هفته هفته بیست و یکم تا بیست و چهارم به همراه تک دیدار معوقه هفته نوزدم گروه ۲ این مسابقات اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه کامل رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور از هفته بیست و یکم تا بیست و چهارم به شرح زیر است:

دیدار معوقه هفته نوزدهم / پنجشنبه ۶خرداد ۱۴۰۰

نیروی زمینی تهران – شاهین بندرعامری- ساعت۱۹:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران

هفته ۲۱ /سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

اترک بجنورد – شهیدقندی یزد- ساعت۱۸:۳۰ – ورزشگاه تختی بجنورد
عقاب تهران – سردار بوکان – ساعت۱۸:۴۵ – ورزشگاه قائم نسیم شهر تهران
شهرداری بم – نفت امیدیه- ساعت۱۹ – ورزشگاه فجربم کرمان
شمس آذر قزوین – شاهین بندرعامری – ساعت۲۰:۰۰ – ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
پاس همدان – مس شهربابک – ساعت۲۰:۰۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
شهرداری ماهشهر – میلاد مهر تهران – ساعت۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدا ماهشهر خوزستان

چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

سپیدرود رشت – ملی حفاری اهواز – ساعت۲۰:۰۰ – ورزشگاه سردارجنگل رشت

اتحاد کامیاران – شهرداری همدان – ساعت۱۸:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
نفت و گاز گچساران – مس نوین کرمان – ساعت۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدانفت گچساران
اسپاد تهران – شهرداری بندرعباس – ساعت۱۹:۳۰ – ورزشگاه کشوری تهران
نیروی زمینی تهران – شهدا بابلسر  – ساعت۱۹:۳۰ – ورزشگاه غدیرتهران
محتشم  تبریز – امید گناوه– ساعت۲۰:۰۰ – ورزشگاه توانا(شهرداری) تبریز
ایرانجوان بوشهر- علم و ادب تبریز – ساعت۲۰:۰۰ – ورزشگاه مهدوی بوشهر
فولادنوین اهواز – ویستا توربین تهران – ساعت۲۰:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

هفته ۲۲ / دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

مس شهربابک – نیروی زمینی تهران– ورزشگاه شهدا مس شهربابک کرمان
نفت امیدیه – پاس همدان – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه خوزستان
شهیدقندی یزد – شمس آذر قزوین– ورزشگاه نصیری یزد
میلاد مهر تهران – عقاب تهران – ورزشگاه شهدا اسلامشهر تهران
شاهین بندرعامری – شهرداری ماهشهر– ورزشگاه مهدوی بوشهر
شهدا بابلسر – اترک بجنورد  – ورزشگاه علیزاده بابلسر
سردار بوکان – شهرداری بم  – ورزشگاه خاتم النبیاء بوکان

چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

شهرداری همدان – سپیدرود رشت – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

علم و ادب تبریز – محتشم (آذرکوثر) تبریز – ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریز
شهرداری بندرعباس – ایرانجوان بوشهر– ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
امید گناوه – فولادنوین اهواز – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
مس نوین کرمان – اسپاد تهران– ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
ملی حفاری اهواز – نفت و گاز گچساران – ورزشگاه تختی اهواز
ویستا توربین تهران – اتحاد کامیاران  – ورزشگاه غدیر تهران

هفته۲۳/ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

عقاب تهران – شاهین بندرعامری بوشهر – ورزشگاه کشوری تهران
نیروی زمینی تهران – پاس همدان – ورزشگاه غدیر تهران
اترک بجنورد – مس شهربابک – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
شهرداری بم – میلاد مهر تهران  – ورزشگاه فجربم
سردار بوکان – نفت امیدیه  – ورزشگاه باکری ارومیه
شهرداری ماهشهر – شهیدقندی یزدشهدا ماهشهرخوزستان
شمس آذر قزوین – شهدا بابلسر– ورزشگاه سردارآزادگان قزوین

سه شنبه۲۵ خرداد۱۴۰۰

سپیدرود رشت – ویستا توربین تهران – ورزشگاه سردار جنگل رشت

اتحاد کامیاران – امید گناوه  – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
اسپاد تهران – نفت و گاز گچساران – ورزشگاه کشوری تهران
ایرانجوان بوشهر – مس نوین کرمان  – ورزشگاه مهدوی بوشهر
محتشم تبریز – شهرداری بندرعباس – ورزشگاه توانا(شهرداری) تبریز
فولادنوین اهواز – علم و ادب تبریز – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
شهرداری همدان – ملی حفاری اهواز – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

هفته۲۴/ سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰

شهیدقندی یزد – عقاب تهران – ورزشگاه نصیری یزد
میلاد مهر تهران – سردار بوکان – ورزشگاه شهدا اسلامشهر تهران
مس شهربابک – شمس آذر(کاسپین) قزوین – ورزشگاه شهدا مس شهربابک تهران
شاهین بندرعامری بوشهر – شهرداری بم – ورزشگاه مهدوی بوشهر
شهدا بابلسر – شهرداری ماهشهر– ورزشگاه هفتم تیر بابل
پاس همدان – اترک بجنورد  – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
نفت امیدیه – نیروی زمینی تهران – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه خوزستان

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

امید گناوه – سپیدرود رشت – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

ویستا توربین تهران – شهرداری همدان – ورزشگاه غدیر تهران
مس نوین کرمان – محتشم تبریز – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
علم و ادب تبریز- اتحاد کامیاران – ورزشگاه توانا(شهرداری)تبریز
ملی حفاری اهواز – اسپاد تهران  – ورزشگاه تختی اهواز
شهرداری بندرعباس – فولادنوین اهواز – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
نفت و گاز گچساران – ایرانجوان بوشهر – ورزشگاه شهدا نفت گچساران

اعلام برنامه هفته بیست و یکم تا بیست و چهارم لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.