وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام رای چهار شکایت برعلیه سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته وضعیت بازیکنان آرای خود را درخصوص چهار پرونده شکایت مطروحه برعلیه باشگاه سپیدرود اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، پس از شکایت صاحب فرجی، سید محمد حسینی و صدرا خداپرست از باشگاه سپیدرود کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آرای خود را به شرح زیر منتشر کرد:

در پرونده شکایت صاحب فرجی از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت  ۷۸۷ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۶ میلیون و ۷۸۶ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت صدرا خداپرست از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت  ۲۱۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

سید محمد حسینی دروازه بان و مربی دروازه بان های سپیدرود دو شکایت برای دریافت مبلغ قرارداد خود به عنوان بازیکن و مربی برعلیه باشگاه سپیدرود مطرح کرد که در پرونده شکایت به عنوان بازیکن، باشگاه سپیدرود به پرداخت  ۷۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۵ میلیون و ۶۱۹ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان و در پرونده مطروحه به عنوان مربی، باشگاه سپیدرود به پرداخت  ۴۸۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۰ میلیون و ۴۶۴ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − پنج =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.