وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام زمان نقل و انتقالات لیگ‌های پایه ای کشور

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ قهرمانی نونهالان و لیگ قهرمانی نوجوانان باشگاه‌های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود، روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ قهرمانی نونهالان از تاریخ ۱۵ اسفند تا ۲۷ اسفند ۹۹ است.

زمان نقل و انتقالات لیگ قهرمانی نوجوانان از تاریخ ۸ اسفند تا ۲۰ اسفند برای گروه های یک، چهار و پنج و از تاریخ ۱۵ اسفند ۹۹ تا ۲۷ اسفند ۹۹ برای گروه های دو و سه است.

شرایط جذب بازیکنان در نیم فصل به شرح زیر است:

* باشگاه‌ها می‌توانند در صورت داشتن جای خالی نسبت به اضافه کردن سه بازیکن آزاد یا بازیکنی که در زمان نقل و انتقالات نسبت به فسخ قردرادش اقدام کرده‌ منوط به اینکه برای بیش از دو باشگاه بازی نکرده و کارت صادر نشده باشد اقدام نمایند.

* باشگاه‌ها می‌توانند در صورت داشتن جای خالی نسبت به اضافه کردن سه بازیکن به صورت آزاد یا بازیکنی که در زمان نقل و انتقالات نسبت به فسخ قرارداد اقدام کرده باشد منوط به اینکه برای بیش از دو باشگاه بازی نکرده یا کارت صادر نشده باشد اقدام کنند.

* باشگاه‌ها می‌توانند تا سقف ۲ نفر، بازیکنان را با ارایه فسخ قرارداد از فهرست خارج و نسبت به جایگزینی بازیکن دیگر با رعایت اصول و مقررات نقل و انتقالات اضافه نمایند.

* باشگاه‌ها می‌توانند بازیکنی که تا نیم فصل به دلیل مصدومیت و یا عدم تکمیل مدارک یا نقص مدارک برای آنها کارت صادر نشده باشد را از لیست خارج و بازیکن جدید را با شرایط قانونی و با ارایه درخواست از باشگاه‌ و هیات فوتبال استان اضافه کنند.

* شایان ذکر است با توجه به نزدیک شدن به به پایان سال و تعطیلات عید نوروز مسابقات در اسفند ماه برگزار و سپس تعطیل خواهد شد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.