وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

اعلام فهرست اسامی محرومان باقی مانده از فصل گذشته

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود​اسامی محرومان فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به مناسبت آغاز مسابقات لیگ دسته دوم منتشر شد.

با توجه به آغاز مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور آخرین و به روزترین اسامی محرومان از فصل گذشته  منتشر می شود.

خاطرنشان می شود مطابق آئین نامه برگزاری مسابقات،  مسئولیت ثبت  محرومان به عهده خود باشگاه هاست و در صورت وجود هر گونه تناقض در مورد نام محرومان می توانند از سازمان لیگ استعلام  بگیرند:•

محرومیت های باقیمانده از فصل مسابقاتی گذشته لیگ یک ( فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰)

– خیبر خرم آباد: محسن اسکینی(مربی – یک جلسه)

– مس کرمان: مهرداد آوخ (یک جلسه) ، فاضل ادیبی ( عکاس-۲ جلسه انضباطی)، محسن جعفری (تدارکات – دو جلسه انضباطی)

– قشقایی شیراز:رشید طهماسبی(مربی – یک جلسه) + مسعود خوبیاری (مربی – یک جلسه)

محرومیت های باقیمانده از فصل مسابقاتی گذشته لیگ دسته دوم ( فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰)

– نیروی زمینی تهران: امیرحسین نائیج (۲ جلسه انضباطی) – ابوالفضل عباسی (۳ جلسه انضباطی ) – میررسول موسوی ( مربی – ۳جلسه انضباطی)

– سپیدرود رشت: احمدرضا فیروزی (فیزیوتراپ- ۳ جلسه انضباطی)

– بعثت کرمانشاه: حمیدرضا لرستانی (مربی- یک جلسه محرومیت)

– ون پارس اصفهان : سعادت براتی (یک جلسه محرومیت) ، سهیل رفیع زاده ( با احتساب یک جلسه محرومیت بابت اخراج مجموعا ۶ جلسه)

– چوکا تالش: کریم احمدی- یک جلسه محرومیت)

– نود ارومیه: یحیی بهاری ( ۳ ماه محرومیت انضباطی) + حسن مصطفوی (تدارکات- ۲ ماه محرومیت انضباطی) + احد حاج کریمی ( ۳۲ روز محرومیت انضباطی +  ۷ جلسه محرومیت انضباطی) + یامین فلاح ( ۵ جلسه محرومیت انضباطی) + قادر رشیدی ( ۴ جلسه محرومیت انضباطی) + حسن داداشی ( ۵ جلسه محرومیت انضباطی) + امید رضایی ( ۳۲ روز محرومیت انضباطی) + پیمان غفاری ( ۳۲ روز محرومیت انضباطی)

– ایرانجوان بوشهر: مهدی چاهی بخش ( ۴ جلسه محرومیت انضباطی)

– شهدا رزکان البرز : محمد کریمی (تدارکات – ۵ جلسه محرومیت انضباطی) + مهدی محمدزاده ( مربی – ۲ جلسه محرومیت انضباطی) + غلام حسین حسنوی ( مربی – ۲ جلسه محرومیت انضباطی)

– مناطق نفت خیز جنوب: هادی فرجی زاده ( مربی – ۳ جلسه)

– خلیج فارس ماهشهر: مهدی تازیک ( یکسال محرومیت که یک جلسه آن از آخر یک سال محرومیت کسر خواهد شد) + جمال بزغانی ( ۶ ماه محرومیت) + احمد داغری ( ۶ ماه محرومیت) +  اسماعیل زاهدی دهویی ( ۳ ماه محرومیت) + حسین غبیشاوی ( ۲ جلسه محرومیت)کیان شعبانی ( منتسب به تیم – ۵ ماه محروم از حضور در کلیه ورزشگاههای کشور)

– شهیدقندی یزد: محمدعلی طاهرالقلب (مربی- ۳  جلسه) + حمید عرفانی ( ۳ جلسه) + حامد عظیمی ( ۳ جلسه)

– شاهین بندرعامری: سجاد رنجبر ( تدارکات – ۴ جلسه)

– عقاب تهران: میر رسول موسوی عسگرآبادی ( مربی – ۲ جلسه)

– شهرداری بندرعباس: بهنام بنیادزاده ( ۳ جلسه)

– شهرداری ماهشهر : سجاد عبداله زاده ( ۴ جلسه)

– شهیداورکی اسلامشهر: طاهر شفاهی ( ۲ جلسه)

– اترک بجنورد: جعفر دسونی ( ۲ جلسه)

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.