وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

بادران تهران ـ سپیدرود رشت؛ رویارویی جوان‌ها

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته اول رقابت‌های دور برگشت لیگ دسته اول با ۸ بازی در روز جمعه ۱۷ دی ماه برگزار می‌شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از “ورزش سه”، این دیدارها در حالی برگزار می شود که تنها ۷ بازی و ۱۱ تیم نسبت به هفته اول این رقابت‌ها با تغییر و تحولات بسیار در کادرفنی مواجه شده‌اند.

بادران تهران ـ سپیدرود رشت؛ رویارویی جوان‌ها

دو تیم تازه به لیگ آزادگان صعود کرده برخلاف سال گذشته که در رقابت‌های لیگ دسته دو ابتدای فصل هدایت سپیدرود در دست علی نظرمحمدی بود و در ادامه فرشاد پیوس سرمربی باتجربه پرسپولیس را به خدمت گرفت و بادران که از ابتدا تا انتها با محمد ربیعی کار می‌کرد امسال در ابتدای فصل بادران اکبر میثاقیان مربی باتجربه را به خدمت گرفته بود و در نیم فصل دوم بار دیگر محمد ربیعی مربی جوان فصل گذشته را بالای سر خود آورد و علی نظرمحمدی از ابتدا تا به اینجا ثبات خود را در این سمت حفظ کرده است.

رویارویی این دو تیم با مربیان جوان، این مسابقه را زیبا و دیدنی خواهد کرد اگرچه علی نظرمحمدی با صدرنشینی سپیدرود به همه ثابت کرده که فقط تجربه کارساز نیست و باید برای رسیدن به هدف فقط تلاش کرد.

استقلال اهواز ـ خونه‌به‌خونه؛ رفت‌وآمد مربیان در مسیر اهواز

استقلال اهواز در رویارویی با خونه به خونه در هفته اول حمیدرضا فرزانه، مربی شمالی را بالای سر خود داشت و او پس از چند هفته ناکامی از این تیم جدا شد و ابراهیم تهامی، مربی و بازیکن باتجربه خوزستانی هدایت این تیم را در دست گرفت اما باز هم هیچ نتیجه‌ای حاصل نشد و استقلال همچنان به ناکامی‌هایش در ادامه مسابقاتش ادامه داد که در نهایت امیر میرزاییان و محمد سجادیان در کنار این تیم قرار گرفتند که باز هم اوضاع به کام اهوازی‌ها نشد و آنها همچنان با ۵ امتیاز در قعرجدول قرار دارند که مسئولین این باشگاه تصمیم به استخدام سیاوش بختیاری‌زاده مربی سال گذشته این تیم گرفتند و امیدوار به بهتر شدن اوضاع هستند. البته باید خاطرنشان کرد که آنها در هفته ابتدایی دور برگشت در اهواز مقابل خونه‌به‌خونه‌ای بازی خواهند کرد که تنها تغییرش در کادرفنی رفتن مهرداد میناوند و آمدن علیرضا امامی‌فر است.

ایران‌جوان‌بوشهر ـ نفت‌مسجدسلیمان؛ برگشت مربیان سابق

ایرانجوان‌بوشهر در ۳ هفته پایانی نیم فصل اول توانست با کسب ۹ امتیاز خود را تا رتبه سیزدهم بالا بکشاند. این در شرایطی است که آنها با محمود خرمزی، سرمربی بومی خود نتوانستند نتایجی که باید را کسب کنند و در نهایت در سه هفته پایانی سعید مفتخر، دیگر مربی بوشهری خود را بالای سر تیم آوردند و او توانست تیم را از بحران خارج کند. در سوی دیگر نفت‌مسجدسلیمان با وجود مشکلات درون باشگاهی و عدم ثبات در حفظ سهراب بختیاری‌زاده در نهایت بعد از اتمام بازی‌ها نیم فصل اول در تعطیلات نیم فصل فرزاد حافظی، سرمربی سال گذشته خود را به خدمت گرفت و با شکست ۳ گله بوشهری ها باید دید آنها در رویارویی‌شان در هفته اول دور برگشت لیگ با آنها چه نتیجه‌ای را رقم خواهند زد.

خیبرخرم‌آباد ـ فولادیزد؛ بومی‌ها در خانه

تیم‌هایی که یکدیگر را تعقیب می‌کنند در مصاف با یکدیگر در اکثر مواقع نتایجی جز تساوی به دست نمی‌آورند جالب است در ابتدای فصل خرم‌‌آبادی‌ها علی نیکبخت سرمربی باتجربه و فولادیزدی‌ها حمیدرضا آسیابان‌پور سرمربی جوان و بومی خود را بالای سر تیمشان داشتند و پس از ۴ هفته هر دو تیم به دلیل شکست در مقابل حریفان تصمیم به تغییر در کادرفنی گرفتند و خیبری‌ها داود حق‌دوست و یزدی‌ها محمود امیری را به خدمت گرفتند تا بار دیگر بومی‌ها در خانه خود حضور پیدا کنند و بتوانند نتایج خوبی به دست بیاورند که متاسفانه هر دو تیم در رتبه ۱۵و ۱۶ جدول رقابت‌های لیگ دسته اول حضور دارند.

گل‌گهر‌سیرجان ـ راه‌آهن؛ جای خالی پاشازاده

سیرجان و راه‌آهن برای اولین‌بار در رقابت‌های لیگ آزادگان تصمیم به خدمت گرفتن مربیان گرفتند که تا به حال به هیچ عنوان هدایت این تیم‌ها را برعهده نداشته‌اند. نکته حائز اهمیت این است که وینگو بگوویچ با امکانات تیم سیرجان و مهدی پاشازاده بدون امکانات این تیم را در رتبه‌های بالایی جدول قرار دادند. البته در دیدار ابتدایی این دو تیم وینگو باتجربه‌تر عمل کرد و توانست شاگردان پاشازاده را شکست دهد. پاشازاده که در ۱۵، ۱۶ هفته‌ای که هدایت این راه‌آهنی‌ها را برعهده داشت نتوانست مشکلات را از این تیم دور کند و در نهایت از این تیم جدا شد و مسئولین باشگاه تصمیم به استخدام فرشید استحقاری گرفتند که اولین تجربه سرمربیگری خود را با راه‌آهن رقم خواهد زد.

مس رفسنجان ـ پارس جنوبی جم؛ تارتار مقابل کروات کارکشته

علی کلانتری اولین سرمربی در رقابت‌ها لیگ آزادگان بود که از این تیم به صورت توافقی جدا شد و میشو کریستوویچ که سال گذشته هدایت این تیم رفسنجانی را برعهده داشت به تیم سابقش بازگشت. او بعد از حضور در کنار مسی‌ها توانست در ۷ بازی این تیم را از قعرجدول در رتبه دوازدهم قرار دهد اما پارس جنوبی جم که مهدی تارتار هدایتش را برعهده دارد در نیم فصل اول عملکرد خوبی داشت و با جذب بازیکنان مطرح لیگ احتمالا قوی‌تر از نیم فصل اول ظاهر خواهد شد.  این دو مربی جدال حساسی را در دور برگشت برگزار خواهند کرد.

نساجی ـ اکسین البرز؛ لیگ بدون آقافیروز و با آقایحیی

همیشه تیم‌هایی که فیروز کریمی سرمربی سرشناس فوتبال ایران را بالای سر خود داشته نتایج خوبی کسب کرده است او سال گذشته به عنوان مدیرفنی در تیم تازه تاسیس اکسین البرز مشغول بود و بعد از صعود این تیم به لیگ آزادگان به عنوان سرمربی در کنار این تیم به کارش ادامه داد و در ۷ هفته ابتدایی جزو ۳ تیم بالای جدول قرار گرفتند. آنها در ادامه نتوانستند بار دیگر این نتایج را تکرار کنند و به این دلیل مسئولین این باشگاه تصمیم به تغییر در کادرفنی گرفتند و یحیی گل‌محمدی مربی موفق لیگ‌برتر را به خدمت گرفتند. نساجی هم که از ابتدای لیگ با کش و قوس‌های مدیریتی و واگذاری باشگاهش مواجه بود با محمود فکری توانست در رتبه چهارم قرار بگیرد و در نهایت فکری تصمیم به استعفا گرفت و مدیران باشگاه هدایت تیم را به حسین مسگرساروی، کمک محمود فکری واگذار کردند.

فجرسپاسی ـ مس کرمان؛ قدیمی‌های تیم‌ملی در مقابل هم

هفته اول رقابت‌های لیگ آزادگان در دور برگشت در حالی برگزار می‌شود که دو سرمربی سرشناس اصفهانی و شیرازی رو در روی یکدیگر حاضر می‌شوند. هدایت فجر در ابتدای فصل برعهده بهرام شفیع‌زاده با کمک مهرداد کریمیان بازیکن سال گذشته این تیم بوده که آنها در هفته‌هایی که هدایت این تیم را برعهده داشتند نتوانستند نتیجه‌ای که باید را به دست بیاورند و در نهایت مسئولین استان فارس برای احیای این تیم غلامحسین پیروانی مربی سرشناس شیرازی را به فجر آوردند و آنها در رویارویی با تیم خونه به خونه اولین پیروزی‌شان را به دست آوردند و توانستند از بحران خارج شوند حال شاگردان پیروانی باید مقابل تیم مس که هدایت آن را منصور ابراهیم‌زاده برعهده دارد بازی کنند و باید دید تقابل این دو مربی قدیمی با تجربه حضور در تیم‌ملی چه نتیجه‌ای را در بر خواهد داشت.

ملوان انزلی ـ آلومینیوم اراک؛ باثبات‌های لیگ

ملوان و آلومینیوم تنها تیم‌هایی هستند که در رقابت‌های لیگ آزادگان بدون تغییر در کادرفنی مقابل یکدیگر حاضر می‌شوند. انزلی که تیمی با شخصیت لیگ‌برتری است اگرچه به مانند سایر رقبا کادرفنی‌اش دستخوش تغییر نشده است اما بازیکنان بسیاری چون شهاب کرمی، شاهین ثاقبی، علی عظیمی، فرزاد جعفری و … از این تیم با اتمام خدمت سربازی‌شان جدا شده‌اند و باید دید آیا آنها می‌توانند به مانند نیم فصل اول، مدعی صعود به لیگ‌برتر و برگشت به جایگاه قبل باشند یا خیر. از طرفی آلومینیوم که در مرز خطر قرار دارد و در رتبه یازدهم جا خوش کرده سعی کرده با به خدمت گرفتن باتجربه‌هایی مثل ارشاد یوسفی در درون دروازه و پست‌های دیگر تیمش را تقویت کند. باید دید این دو تیم آیا به مانند هفته اول از دور رفت نتیجه پرگلی را رقم می زنند یا نه؟

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یازده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

3 دیدگاه ارسال شده است

  • رضا ساداتی گفت:

    از همه خواهش میکنیم ادب رو رعایت کنید.فراز تو کار و زندگی نداری میای سایت سپیدرود رو به لجن می کشی.میلاد تو هدفت از توهین چیه؟به قران هر کس تربیت خانوادگیشو نشون میده.من تو اون همه.آیا تا به حال دیدید اشکان غایبی توهین کنه؟مطمئنا نه.فقط بعضی از هوادارهاش تندروی میکنن.البته نه زیاد.انصاف داشته باشید.الان بیایید من رو هم متهم به انزلی چی بودن و مزدور فلان استاد کنید.نه تو رو خدا بیایید خجالت نکشید.ای بابا.به خدا واسه همه ما زشته

  • دختر سپیدرودی گفت:

    ساداتی غایبی نژاد چرت کم تر بباف

  • فراز گفت:

    دایا این خل و دیوانه هارو شفا بده!