وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه بازی های جوانان و امید سپیدرود در لیگ دسته اول ایران

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – برنامه مسابقات هفته های سوم و چهارم لیگ دسته اول امید و جوانان باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود برنامه ادامه بازی های لیگ دسته اول امیدهای کشور به شرح زیر است:

هفته سوم

شنبه ۶ آبان

سپیدرود رشت – اروم کیا ارومیه – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت

گسترش فوتبال تبریز – پرسپولیس قائمشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردرود تبریز

نود ارومیه – وشتانی آمل- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی ارومیه

پادساری – نیکاپارس چالوس – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا ماکران میاندرود

هفته چهارم

شنبه ۱۳ آبان

اروم کیا ارومیه – نود ارومیه – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه باکری ارومیه

پرسپولیس قائمشهر- رایکا بابل – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سیمرغ قائمشهر

نیکا پارس چالوس – گسترش فوتبال تبریز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهدا  چالوس

یکشنبه ۱۴ آبان

وشتانی آمل-  پاد ساری  – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه چمران آمل

برنامه مسابقات هفته های سوم و چهارم لیگ دسته اول جوانان باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به شرح زیر است:

گروه یک

هفته سوم

پنجشنبه ۴ آبان

شهدا نویر انزلی –  مهدیه تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد انزلی

جمعه ۵ آبان

سپیدرود رشت – عقاب مهر تبریز – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

خزر بابل-شاهین گرجی  محله- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا بیشه سر بابل

مدرسه عالی حرفه ای -کیان نوین نوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی      مشهد

هفته چهارم

چهارشنبه ۱۰ آبان

مهدیه تبریز – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه مرزداران تبریز

عقاب مهر تبریز-  خزر بابل- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه مرزداران تبریز

شاهین گرجی محله – مدرسه عالی حرفه ای – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه آزادی بهشهر

کیان نوین نوشهر – زرین پرشیا شمال – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهدا نوشهر

گروه سه

هفته سوم

پنجشنبه ۴ آبان

شاهین باغملک – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی باغملک

آلومینیوم اراک-  اتحاد قزوین – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه آذرآب   اراک

عقاب پردیسان قم-  پدیده غرب کرمانشاه – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حیدریان قم

جمعه ۵ آبان

شهرداری همدان – ملی و حفاری اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شمسی پور      همدان

هفته چهارم

پنجشنبه ۱۲ آبان

ملی و حفاری اهواز- گهر دورود لرستان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه اختصاصی      اهواز

پدیده غرب کرمانشاه – شاهین باغملک- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

اتحاد قزوین –  شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

جمعه ۱۲ آبان

بعثت کرمانشاه-  آلومینیوم اراک – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + یازده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.