وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه تازه مسابقات هفته اول تا چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه جدید مسابقات هفته اول تا چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور فصل 95-94 را با توجه به تعویق یک هفته ای مسابقات به دلیل مشکلات مالی و حقوقی برخی از تیمها اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت و به نقل از سایت سازمان لیگ، برنامه رقابتهای فوق به شرح زیر است:

هفته اول – چهارشنبه 15 مهر 94

سپیدرود رشت – الوند همدان-ورزشگاه عضدی رشت-ساعت 15:45

شهرداری بندرعباس – نیروزی زمینی تهران-ساعت 15-ورزشگاه تختی بندرعباس

نسل ابومسلم مشهد – شهرداری جویبار-ساعت 15-ورزشگاه تختی مشهد

کارا شیراز- نفت و گازگچساران-ساعت 15:15-ورزشگاه شهید حاجی پور سعادت شهر

صنعت ساری – پیام وحدت خراسان رضوی-ساعت 15:15-ورزشگاه شهدا ساری

شهرداری کاشان (آراد اصفهان) – شهرداری زنجان –ساعت 15:30-ورزشگاه امیرکبیر کاشان

پارس جنوبی جم – ماهان شوشتر-ورزشگاه تختی جم-ساعت 15:30

بادران تهران (ایرانجوان خورموج) – کیمیا فرایند  (خونه به خونه بابل) تهران-ساعت 15:30-ورزشگاه کارگران تهران

مقاومت تهران – کاسپین قزوین-ورزشگاه سرداران شمیران-ساعت 15:30

استقلال آبی ب تهران – نفت امیدیه-ساعت 15:30-ورزشگاه هویزه تهران

اکسین البرز (شهرداری دزفول) –آینده سازان (هامون سازه زاهدان) شیراز-انقلاب کرج-ساعت 15:30

شهرداری بوشهر (تربیت ایلام)-فولاد نوین اهواز-ورزشگاه بهشتی بوشهر-ساعت 15:30

شهرداری ماهشهر – تربیت نوین یزد-ورزشگاه شهدا ماهشهر-ساعت 15:45

نفت نوین آبادان – هف سمنان-ورزشگاه تختی آبادان-ساعت 15:45

رهپویان رضوانشهر – شهرداری ارومیه-ورزشگاه معلم رضوانشهر-ساعت 15:45

خلخال دشت خلخال – توسعه کیش-ورزشگاه تختی خلخال-ساعت 15:45

شهرداری تبریز- کارگر بنه گز-ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز-ساعت 16

راهیان کرمانشاه – شهرداری کامیاران-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود-ساعت 16

بعثت کرمانشاه-کارون اهواز-ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه-ساعت 16

پنجشنبه 16 مهر94

ملی پوشان تبریز – پرسپولیس گناوه-ورزشگاه تختی تبریز-ساعت 16

هفته دوم- چهارشنبه 22 مهر 94

سپیدرود رشت – رهپویان رضوانشهر-ورزشگاه عضدی رشت- ساعت 15:45

پیام وحدت خراسان رضوی – خلخال دشت خلخال-ورزشگاه آزادی کاشمر- ساعت 15

توسعه کیش – شهرداری ارومیه-ورزشگاه المپیک کیش-ساعت 15:15

هف سمنان – نسل ابومسلم مشهد-ورزشگاه تختی سمنان-ساعت 15:15

شهرداری جویبار – کارا شیراز-ورزشگاه سراج کلا جویبار-ساعت 15:15

آینده سازان (هامون سازه زاهدان ) شیراز – شهرداری کاشان (آراد اصفهان)-ورزشگاه شهید حاجی پور سعادت شهر –ساعت 15:15

تربیت نوین یزد – شهرداری  کامیاران-ورزشگاه پاک نژاد یزد-ساعت 15:15

کارگر بنه گز – پارس جنوبی جم-ورزشگاه شهدای اهرم- ساعت 15:30

کیمیا فرایند (خونه به خونه مازندران) تهران – شهرداری ماهشهر-ورزشگاه اتکا تهران – ساعت 15:30

نیروی زمینی تهران – پرسپولیس گناوه-ورزشگاه شهدای نزاجای تهران –ساعت 15:30

استقلال آبی ب تهران – مقاومت تهران-ورزشگاه هویزه تهران – ساعت 15:30

نفت و گاز گچساران – کاسپین قزوین—ورزشگاه شهدای نفت گچساران- ساعت 15:30

نفت امیدیه – نفت نوین آبادان-ورزشگاه نفت1 امیدیه- ساعت 15:45

الوند همدان – شهرداری بوشهر (تربیت ایلام)-ورزشگاه حاجی بابایی همدان- ساعت 15:45

فولاد نوین اهواز – صنعت ساری-ورزشگاه اختصاصی فولاد- ساعت 15:45

کارون اهواز –اکسین البرز ( شهرداری دزفول)-ورزشگاه تختی اهواز- ساعت 15:45

شهرداری زنجان – شهرداری بندرعباس-ورزشگاه 15 خرداد زنجان-ساعت 15:45

ماهان شوشتر – بادران ( ایران جوان خورموج) تهران-ورزشگاه تختی شوشتر-ساعت 15:45

بعثت کرمانشاه – ملی پوشان تبریز-ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه –ساعت 16

شهرداری تبریز – راهیان کرمانشاه-ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز-ساعت 16

هفته سوم- چهار شنبه 29 مهر 94

شهرداری بوشهر (تربیت ایلام) – سپیدرود رشت – ورزشگاه بهشتی بوشهر- ساعت 15:30

مقاومت تهران –نفت و گاز گچساران-ورزشگاه سرداران شمیران-ساعت 15:30

رهپویان رضوانشهر- توسعه کیش-ورزشگاه معلم رضوانشهر –ساعت 15:45

ملی پوشان تبریز- نیروی زمینی تهران –ورزشگاه تختی تبریز-ساعت 16

راهیان کرمانشاه – تربیت نوین یزد-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود-ساعت 16

شهرداری بندر عباس – آینده سازان (هامون سازه زاهدان )شیراز –ساعت 15 –ورزشگاه تختی بندرعباس

نسل ابومسلم مشهد – نفت امیدیه-ورزشگاه تختی مشهد-ساعت 15

کارا شیراز – هف سمنان-ورزشگاه شهید حاجی پور سعادت شهر-ساعت 15:15

صنعت ساری – الوند همدان-ورزشگاه شهدای ساری-ساعت 15:15

پرسپولیس گناوه – شهرداری زنجان-ورزشگا ه سراجی گناوه – ساعت 15:30

شهرداری کاشان  (آراد اصفهان)- کارون اهواز- ورزشگاه امیر کبیر کاشان – ساعت 15:30

پارس جنوبی جم – شهرداری تبریز- ورزشگاه تختی جم – ساعت 15:30

بادران تهران(ایران جوان خورموج)  –کارگربنه گز- ورزشگاه کارگران تهران – ساعت 15:30

کاسپین قزوین – شهرداری جویبار- ورزشگاه رجایی قزوین – ساعت 15:30

اکسین البرز (شهرداری دزفول) – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه انقلاب کرج – ساعت 15:30

شهرداری ماهشهر – ماهان شوشتر-  ورزشگاه شهدای ماهشهر- ساعت 15:45

نفت نوین آبادان – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه تختی1 آبادان – ساعت 15:45

خلخال دشت خلال – فولاد نوین اهواز-  ورزشگاه تختی خلخال – ساعت 15:45

شهرداری ارومیه – پیام وحدت خراسان رضوی – ورزشگاه تختی ارومیه – ساعت 16

شهرداری کامیاریان – کیمیا فرایند(خونه به خونه بابل) تهران – ورزشگاه آزادی کامیاران – ساعت 16

هفته چهارم

سه شنبه 5 آبان94

نفت نوین آبادان – مقاومت تهران – ورزشگاه تختی 1 آبادان – ساعت 15:30

شهرداری تبریز – بادران ( ایرانجوان خورموج) تهران – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز- ساعت 15:45

چهارشنبه 6 آبان 94

سپیدرود رشت – صنعت ساری – ورزشگاه عضدی رشت – ساعت 15:30

پیام وحدت خراسان رضوی – توسعه کیش- وزشگاه آزادی کاشمر- ساعت 14:45

آینده سازان(هامون سازه زاهدان) شیراز- پرسپولیس گناوه- ورزشگاه شهید حاجی پور سعادت شهر- ساعت 15

هف سمنان – کاسپین قزوین – ورزشگاه تختی سمنان – ساعت 15

شهرداری جویبار- نفت و گاز گچساران – ورزشگاه سراج کلا جویبار- ساعت 15

پارس جنوبی جم – راهیان کرمانشاه- ورزشگاه تختی جم – ساعت 15:15

کیمیا فرایند(خونه به خونه بابل) تهران – تربیت نوین یزد – ورزشگاه اتکا تهران – ساعت 15:15

کارگر بنه گز –شهرداری ماهشهر- ورزشگاه شهدای اهرم – ساعت 15:15

استقلال آبی ب تهران – نسل ابومسلم مشهد- ورزشگاه هویزه تهران – ساعت 15:15

شهرداری بوشهر (تربیت ایلام) – رهپویان رضوانشهر- ورزشگاه بهشتی بوشهر – ساعت 15:15

اکسین البرز(شهرداری دزفول) – ملی پوشان تبریز- ورزشگاه انقلاب کرج – ساعت 15:15

فولاد نوین اهواز – شهرداری ارومیه- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز – ساعت 15:30

الوند همدان – خلخال دشت خلخال- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان – ساعت 15:30

ماهان شوشتر – شهرداری کامیاران- ورزشگاه تختی شوشتر – ساعت 15:30

کارون اهواز – شهرداری بندرعباس- ورزشگاه تختی اهواز – ساعت 15:30

شهرداری زنجان – نیروی زمینی تهران- ورزشگاه پانزده خرداد زنجان – ساعت 15:30

نفت امیدیه – کارا شیراز- ورزشگاه نفت1 امیدیه – ساعت 15:30.

بعثت کرمانشاه – شهرداری کاشان (آراد اصفهان) – ورزشگاه پانزده خرداد کرمانشاه – ساعت 15:45

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + سیزده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است