وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه جدید هفته سیزدهم و معوقه لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود برنامه مسابقات هفته سیزدهم و بازی های عقب افتاده لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح زیر است:

هفته سیزدهم

یکشنبه ۲۴ اسفند

سپیدرود رشت – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردارجنگل رشت

ایرانجوان بوشهر – ملی حفاری اهواز – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  بهشتی بوشهر

عقاب تهران – مس شهربابک – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  عطرسیب باقرشهر

سردار بوکان – شهیدقندی یزد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  خاتم الانبیاء بوکان

دوشنبه ۲۵ اسفند

محتشم تبریز – اسپاد تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهرداری تبریز

شهرداری همدان – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان

اترک بجنورد – نفت امیدیه – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی بجنورد

شمس آذرقزوین – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  سردار آزادگان قزوین

شهرداری بم – شهدا بابلسر – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  ارگ جدید بم

فولادنوین اهواز- نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

چهارشنبه ۲۷ اسفند

میلاد مهر تهران – شاهین بندرعامری بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا اسلامشهر

شهرداری ماهشهر – پاس همدان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا ماهشهر

اتحاد کامیاران – مس نوین کرمان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  آزادی کامیاران

پنجشنبه ۲۸ اسفند

ویستا توربین تهران – امید گناوه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  غدیر تهران

معوقه هفته دهم

یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

مس نوین کرمان – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۶- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان

علم و ادب تبریز – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهرداری تبریز

میلاد مهر تهران – شهرداری بم- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

شهیدقندی یزد – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۶- ورزشگاه نصیری یزد

پاس همدان – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

امید گناوه  – اتحاد کامیاران- ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه سراجی گناوه

نفت امیدیه – سردار بوکان- ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.