وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه سه هفته پایانی لیگ آزادگان

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – سه هفته به پایان این فصل رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های باقی مانده است و هنوز صعود تیمی به لیگ برتر مسجل نشده است که این نشان از فشردگی رقابت ها دارد و هم چنین نزدیکی تیم های مدعی به هم از نظر فنی.

به گزارش سایت سپیدرود، این در حالی است که پیش تر تیم ها چند هفته مانده به پایان بازی ها قهرمانی و صعود خود را به لیگ برتر جشن می گرفتند اما با دوباره یک گروهه شدن بازی ها جذابیت به بازی های لیگ یک برگشته است.

شاید تنها ایرادی که الان می توان به لیگ آزادگان گرفت حضور ۱۸ تیم در بازی ها است و اینکه از بین ۱۸ تیم تنها دو تیم می توانند به لیگ برتر صعود کنند. و این در حالی است که لیگ برتر با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود. اگر لیگ یک ۱۶ تیمی بود عدالت بهتر رعایت می شد.

” به امید صعود پرافتخار پسران شهر باران و یک جشن گیلکی بزرگ در روز ۱۱ اردی بهشت ماه “

برنامه سه هفته پایانی لیگ دسته اول به شرح زیر است:

هفته سی و دوم

دوشنبه ۲۸ فروردین ۹۶

سپیدرود رشت – ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه شهید دکتر عضدی رشت

فولاد یزد – نساجی مازندران ساعت ۱۶:۴۵  ورزشگاه شهید نصیری یزد

مس رفسنجان –  بادران تهران ساعت ۱۶:۴۵  ورزشگاه شهداء رفسنجان

خونه به خونه مازندران –  فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۶:۴۵  ورزشگاه هفتم تیر بابل

آلومینیوم اراک – گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۶:۴۵  ورزشگاه  امام خمینی اراک

راه‌آهن تهران –  مس کرمان ساعت ۱۶:۴۵  ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر

اکسین البرز-  نفت مسجدسلیمان ساعت ۱۶:۴۵  ورزشگاه انقلاب کرج

پارس جنوبی جم بوشهر- ملوان بندرانزلی ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه تختی جم

استقلال اهواز –  خیبرخرم‌آباد ساعت ۱۷:۱۵  ورزشگاه تختی اهواز خوزستان

هفته سی و سوم

دوشنبه ۴ اردیبهشت ۹۶

گل‌گهر سیرجان – سپیدرود رشت ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان

ایرانجوان بوشهر –  اکسین البرز ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

نساجی مازندران –  راه‌آهن تهران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر

فجرسپاسی شیراز –  فولادیزد ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه  شهید دستغیب شیراز

ملوان بندرانزلی – خونه به خونه مازندران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه  تختی انزلی

بادران تهران –  آلومینیوم اراک ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه  کارگران تهران

خیبر خرم‌آباد –  مس رفسنجان ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه  تختی خرم آباد

استقلال اهواز – پارس جنوبی جم بوشهر ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه تختی اهواز

مس کرمان – نفت مسجدسلیمان ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه  امام علی کرمان

هفته سی و چهارم

دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶

سپیدرود رشت – نساجی مازندران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه شهید دکتر عضدی رشت

پارس جنوبی جم بوشهر – بادران تهران ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه  تختی جم

خونه به خونه مازندران – خیبر خرم‌آباد ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه  هفتم تیر بابل

آلومینیوم اراک – فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه   امام خمینی اراک

فولادیزد – گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه   شهید نصیری یزد

نفت مسجدسلیمان –  ملوان بندرانزلی ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه  شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

اکسین البرز – مس کرمان ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه   انقلاب کرج

مس رفسنجان – استقلال اهواز ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه  شهداء رفسنجان

راه‌آهن تهران – ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۷:۰۰ ورزشگاه  شهید درخشان صبا شهر

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.