وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه مسابقات هفته های بیست و دوم و بیست و سوم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – برنامه مسابقات هفته های بیست و دوم و بیست و سوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته بیست و دوم

چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

سپیدرود رشت – شهرداری بم – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت

نیروی زمینی تهران-آینده سازان اردبیل- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه غدیر ناجا تهران

شهدائ رزکان البرز – ستارگان بهمن جوان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج

کیان سام بابل -چوکا تالش- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهداء ساری

پاس همدان -یاران سلامت ایرانیان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان

شهرداری ماهشهر -شهدا بابلسر- ساعت ۱۷- ورزشگاه اختصاصی نفت  امیدیه

شهرداری بندر عباس -فولاد نوین اهواز- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

شهرداری نوشهر -بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدا نوشهر

سرخ پوشان نوین اطلس طلائی -کویر مقوا تهران- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه پترو شیمی مهاجران

شهید قندی یزد -اترک بجنورد- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد

نود ارومیه -آریان همدان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه تختی ارومیه

کیا تهران -فولاد هرمزگان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه بعثت تهران

شناورسازی قشم – نیکا پارس چالوس- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه پی پشت قشم

هفته بیست و سوم

سه شنبه ۴ اردیبهشت

ستارگان بهمن جوان – سپیدرود رشت – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه مرغوبکار تهران

شهدای بابلسر – آینده سازان اردبیل- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر

چوکا تالش- پاس همدان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش

شهرداری بم – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه فجر بم

یاران سلامت ایرانیان- شهدا رزکان البرز- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شباهنگ شهریار

شهرداری بندرعباس- نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس

فولاد نوین اهواز – کیان سام بابل- ساعت ۱۷- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

چهارشنبه ۵ اردیبهشت

کویرمقوا تهران – نود ارومیه – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شباهنگ شهریار

آریان همدان – شهرداری نوشهر – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید حاجی بابائی همدان

بعثت کرمانشاه- فولاد هرمزگان – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

نیکا پارس چالوس- شهید قندی یزد- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدا تجن کلا چالوس

اسپاد الوندتهران- سرخ پوشان نوین اطلس طلایی- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه بعثت تهران

شناور سازی قشم- کیا تهران- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه پی پشت قشم

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − هشت =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.