وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه مسابقات هفته های دوم تا پنجم لیگ دسته دوم اعلام شد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته های دوم تا پنجم لیگ دسته دوم باشگاه های فوتبال کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران ، نام تیم های سرخ پوشان پاکدشت به تیم سرخ پوشان اطلس طلایی و یاسا تهران به تیم ایران سلامت ایرانیان تغییر پیدا کرده است.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته دوم

دوشنبه ۲۴ مهر

کیان سام بابل – سپیدرود رشت – ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً  اعلام می شود

پاس همدان – شهدای رزکان البرز – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان

شهرداری بندرعباس – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس  بندرعباس

سه شنبه ۲۵ مهر

اترک بجنورد – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

چوکا تالش- شهدای بابلسر- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً  اعلام می شود.

سامیت نو تهران- شهرداری بم- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً  اعلام می شود.

آریو گل اسلامشهر- نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

اسپاد الوندتهران- شهرداری همدان- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً   اعلام می شود.

کویر مقوا تهران – شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

شاهین تابان بوشهر- سرخ پوشان پاکدشت- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

فولاد نوین اهواز -آینده سازان اردبیل- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

چهارشنبه ۲۶ مهر

شهید قندی یزد – نود ارومیه – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد

نیکا پارس چالوس – فولاد هرمزگان- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

شناور ساری قشم – شهرداری نوشهر – ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

هفته سوم:

سه شنبه ۲ آبان

سپیدرود رشت – پاس همدان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت

ستارگان جوان – ایران سلامت ایرانیان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه مرغوبکار تهران
کیا تهران – سرخ پوشان اطلس طلایی – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه بعثت تهران
شهرداری همدان – ارتک بجنورد – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی
کویر مقوا تهران – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه نفت تهرانسر
شهرداری بم – چوکا تالش – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه فجر بم
شهرداری ماهشهر – کیان سام بابل – ساعت ۱۷- ورزشگاه شماره یک نفت امیدیه

چهارشنبه ۳ آبان

آینده سازان اردبیل – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی اردبیل
نیروی زمینی تهران – شهدار رزکان البرز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران
شهدای بابلسر- فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر
شهرداری نوشهر – شهید قندی یزد – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهدا نوشهر
نود ارومیه – شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی ارومیه
بعثت کرمانشاه – نیکا پارس چالوس – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
فولاد هرمزگان – شناور سازی قشم – ساعت ۱۷- ورزشگاه خلیج فارس هرمزگان

هفته چهارم

سه شنبه ۹ آبان

شهدای رزکان البرز- سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج

کیان سام بابل- آینده سازان اردبیل– ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سیمرغ بابل
پاس همدان – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
ایران سلامت ایرانیان – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شباهنگ شهریار
اسپاد الوند تهران – کیا تهران – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه بعثت تهران
اترک بجنورد – کویر مقوا تهران – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی بجنورد

چهارشنبه ۱۰ آبان

فولاد نوین اهواز- شهرداری بم – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه فولاد آرنا اهواز
چوکای تالش – ستارگان جوان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پوریای ولی تالش
شهید قندی یزد- فولاد هرمزگان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد
سرخ پوشان اطلس طلایی – نودارومیه – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پالایشگاه شازند
نیکا پارس چالوس – شهرداری همدان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهدای تجن کلا
شناورسازی قشم – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه پی پشت قشم
شاهین تابان بوشهر – شهرداری نوشهر– ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
شهرداری بندر عباس – شهدای بابلسر – ساعت ۱۷- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

هفته پنجم

سه شنبه ۱۶ آبان

نیروی زمینی تهران – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران

آینده سازان اردبیل- پاس همدان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی اردبیل
اترک بجنورد – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی بجنورد
شهرداری ماهشهر- شهدای رزکان البرز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شماره یک نفت تالش
ستارگان جوان تهران – فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه مرغوبکار
کویر مقوا تهران – نیکا پارس چالوس – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه نفت تهرانسر تهران
بعثت کرمانشاه – شهید قندی یزد – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

چهارشنبه ۱۷ آبان

کیا تهران – نود ارومیه – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شباهنگ شهریار
شهرداری همدان – شناورسازی قشم – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی
شهرداری نوشهر- سرخ پوشان نوین اطلس طلایی – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهدا نوشهر
چوکای تالش- ایران سلامت ایرانیان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پوریای ولی تالش
شهدای بابلسر- کیان سام بابل– ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر
شهرداری بم – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه فجر بم
فولاد هرمزگان – شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پانزده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.