وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه مسابقات هفته های ششم تا هشتم لیگ دو

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته های ششم تا هشتم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته ششم

چهارشنبه ۲۴ آبان

سپیدرود رشت – شهرداری ماهشهر – ساعت۱۴:۳۰ – ورزشگاه عضدی رشت

شهدای رزکان البرز-آینده سازان اردبیل- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه انقلاب کرج
کیان سام بابل-شهرداری بم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ششم شهدا ساری
کیا تهران-اترک بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شباهنگ شهریار
شاهین تابان بوشهر-بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

پنجشنبه ۲۵ آبان

سرخ پوشان نوین اطلس طلایی-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه پالایشگاه  شازند
نیکا پارس چالوس -اسپاد الوند تهران- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا تجن کلا چالوس
نیروی زمینی تهران -چوکا تالش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
پاس همدان -شهدای بابلسر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
نود ارومیه -شهرداری نوشهر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی ارومیه
فولاد نوین اهواز -یاران سلامت ایرانیان – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
شهرداری بندر عباس -ستارگان بهمن جوان- ساعت ۱۵– ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
شناورسازی قشم-کویر مقوا تهران- ساعت ۱۵– ورزشگاه پی پشت قشم

آدینه ۲۶ آبان

شهید قندی یزد -شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد

هفته هفتم

سه شنبه ۳۰ آبان

آینده سازان اردبیل – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی اردبیل

بعثت کرمانشاه – سرخ پوشان نوین اطلس طلایی- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی کرمانشاه

چهارشنبه اول آذر

شهدای بابلسر- شهدای رزکان البرز- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر
چوکا تالش- فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه پوریای ولی تالش
شهرداری نوشهر –  کیا تهران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا نوشهر
اترک بجنورد – نیکا پارس چالوس – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی بجنورد
شهرداری همدان – شاهین تابان بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
شهرداری بم-پاس همدان ۱۴:۳۰ هفتم فجر بم
ستارگان بهمن جوان -کیان سام بابل- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه مرغوبکار تهران
اسپاد الوند تهران – شناورسازی قشم – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بعثت تهران
یاران سلامت ایرانیان -شهرداری بندر عباس- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شباهنگ تهران
شهرداری ماهشهر- نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه امیدیه
فولاد هرمزگان – نود ارومیه – ساعت ۱۵– ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس

پنجشنبه ۲ آذر

کویر مقوا تهران – شهید قندی یزد- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه نفت تهرانسر تهران

هفته هشتم

سه شنبه ۷ آذر

سپیدرود رشت – شهدای بابلسر – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه عضدی رشت

شهدای رزکان البرز- شهرداری بم- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه انقلاب کرج
کیان سام بابل- یاران سلامت ایرانیان – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا ساری
شهرداری بندرعباس – چوکا تالش- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
شهرداری ماهشهر- آینده سازان اردبیل- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه امیدیه
شناورسازی قشم- اترک بجنورد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه پی پشت قشم

چهارشنبه ۸ آذر

شهرداری نوشهر – فولاد هرمزگان – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا نوشهر
سرخ پوشان نوین اطلس طلایی -شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه پالایشگاه شازند شازند
پاس همدان -ستارگان بهمن جوان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
نیروی زمینی تهران – فولاد نوین اهواز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
نود ارومیه – بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی ارومیه
کیا تهران – نیکا پارس چالوس- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شباهنگ شهریار
شهید قندی یزد – اسپاد الوند تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد
شاهین تابان بوشهر- کویر مقوا تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.